Skiareál Černý Důl

Skiareál Černý Důl
SKIRESORT ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality se zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

V areálu Černý Důl si nejlépe zalyžují rodiny s dětmi a také začátečníci. Areál je vybaven širokými sjezdovkami a sedačkovými lanovkami. Najdete tu také  dětský lyžařský park SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC. Areál nabízí nově 7,2 km sjezdovek. Víc než 60% sjezdovek je vybaveno technickým sněhem. Svou sjezdovou rychlost si tu můžete změřit díky Top Speed - trati s časomírou pro měření sjezdové rychlosti.

Díky změnám na skibusové modré páteřní lince mezi areály Černý Důl a Černá hora (Janské Lázně) trvá přesun mezi oběma místy jen 10 minut. 

Parkování:
Parkoviště ve skiareálu Černý Důl = parkování ZDARMA

Ceník:
V areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort ČERNÁ HORA - PEC. V rámci jednodenního lyžování, můžete využít i samostatný ceník areálu a dětského lyžařského parku.

jednodenní skipas v top sezóně
Dospělý    620,-
Junior / Senior    530,-
Dítě    430,-

Podrobné informace o cenách: http://www.skiresort.cz/skiarealy/cerny-dul/dul-cenik/

Provozní doba:   
Saxner, U lomu: 8:30 - 16:00
ostatní lyžařské vleky: 9:00 - 16:00

Aktuální sněhové podmínky a počasí
https://www.skiresort.cz/webkamery/

Kontakt:
vojtech@megaplus.cz

http://www.skiresort.cz/skiarealy/cerny-dul/

Body zájmu

Tipy na trasy