Skiareál Svoboda nad Úpou

Skiareál Svoboda nad Úpou
SKIRESORT ČERNÁ HORA – PEC

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 41 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality se zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavné tratě Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

Svoboda nad Úpou je nejmenší z areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je ideální pro rodiny s malými dětmi a pro začátečníky. Přehledné sjezdovky, terasa FordBaru v dolní části areálu, kterou ocení zejména nelyžující rodinný doprovod. I zde můžete vyzkoušet svou rychlost a lyžařské dovednosti na trati obřího slalomu s časomírou (MS3). Večer je možné lyžova na sjezdovkách Duncan 1 (1e) a Duncan 2 (2e) za umělého osvětlení.

Parkování:
Odstavná plocha pro automobily ve skiareálu Svoboda nad Úpou = parkování ZDARMA

Ceník:
V areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort ČERNÁ HORA - PEC. V rámci jednodenního lyžování můžete využít i samostatný ceník areálu. Večerní lyžování má zvláštní tarif.

jednodenní skipas v top sezóně
Dospělý    370,-
Junior / Senior    310,-
Dítě    250,-

Podrobné informace o cenách: http://www.skiresort.cz/skiarealy/svoboda-nad-upou/svoboda-cenik/

Provozní doba:   
lyžařské vleky: 9:00 - 16:00
večerní lyžování Duncan: 17:00 - 20:00 (čt - so)

Aktuální sněhové podmínky a počasí
https://www.skiresort.cz/webkamery/

Kontakt:
skiresort@skiresort.cz

http://www.skiresort.cz/skiarealy/svoboda-nad-upou/