G-Shock snowpark Pec pod Sněžkou

G-Shock snowpark Pec pod Sněžkou

Snowpark v Peci pod Sněžkou patří do portfolia snowparků Freestyle Area, takže můžete mít jistotu, že je snowpark pravidelně udržován profesionály s dlouhodobými zkušenostmi.

G-Shock snowpark v Peci pod Sněžkou je situován na sjezdovce Javor a je rozdělen na tři úrovně obtížnosti, takže na své si přijdou jak začátečníci, středně pokročilí i profesionální jezdci.

V horní části sjezdovky Javor je situován funpark, který je rozdělen na začátečnickou a středně obtížnou sekci. Funpark je tvořen především méně náročnými prvky jako jsou široké boxy, nižší raily, menší skoky či terénní vlny.

Ve spodní části sjezdovky Javor se pak nachází profi sekce, určená pokročilým jezdcům s dostatečnými zkušenostmi.

Snowpark na Javoru je tvořen celkem třemi velkými hliněnými platformami, kdy je horní platforma osazena vyššími raily a boxy, spodní dvě platformy pak tvoří celkem 4 skoky v délce 8-15m.

Ve snowparku na Javoru se každoročně konají finálové závody seriálu mistrovství ČR ve freestyle snowboardingu a freeski.

Funpark i snowpark lze díky umělému osvětlení využívat i v rámci večerního ježdění.

SNOWPARK/FUNPARK SKIPAS
tarif určený pouze pro funpark/snowpark:

Kupte si skipas jen do Snowparku / Funparku – celodenní za 480 Kč v top sezóně a za 400 Kč ve standardní a vedlejší sezóně (+záloha 50 Kč na čipovou kartu)

Provozní doba:
8:30 - 16:00
18:00 - 21:00

Kontakt:
vrzal@megaplus.cz

https://www.skiresort.cz/aktivity/snowpark/

Body zájmu

Tipy na trasy