Ski areál Mladé Buky

Ski areál Mladé Buky

Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších, 6 km od Trutnova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Trutnova do Pece pod Sněžkou.

Návštěvník má u nás k dispozici moderní neplacené parkoviště, které leží několik metrů od bobové dráhy Berta a celého Areálu. Mimo jiné Areál poskytuje udržované sanitární zařízení. Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské využití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. 7 vleků a tří sedačková lanová dráha obsluhují 5,1km denně kvalitně upravovaných a zasněžovaných tratí. V místním Snowparku došlo letos k úpravě (zmenšení překážek), aby si na své přišli nejen snowboardisté, ale také rodiny s dětmi.

Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský Baldapark, jenž je vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Také zde každou sobotu od 13:00 probíhají animační programy pro děti.  Kdo miluje adrenalin, určitě využije 1 520m dlouhou bobovou dráhu Berta, jež je nejdelší v Krkonoších a jezdí za každého počasí. Večerní lyžování na 4,1km upravených a osvětlených tratí vám každý večer nenabídne žádný jiný areál v ČR.

Parkování
Každý návštěvník má u nás k dispozici moderní NEPLACENÉ PARKOVIŠTĚ, které leží několik metrů od bobové dráhy Berta a celého Areálu. V letošním roce parkoviště rozšíříme o travnatou část vedle parkoviště stávajícího.

Aktuální ceník:
http://www.areal-mladebuky.cz/cz/zimni-aktivity/sport-zabava/cenik-skipark/87-ceniky/66-cenik-skipark.html

Provozní doba:
9:00 - 16:00
18:00 - 21:00

Kontakt:
Areál mladé Buky
Dikram s.r.o.
Kalná Voda 7
542 23 Mladé Buky

info@areal-mladebuky.cz
+420 775 340 712

http://www.areal-mladebuky.cz/