Koupaliště Flošna, Hradec Králové

KOUPALIŠTĚ FLOŠNA
Areál Koupaliště Flošna
Hradec Králové
tel. 495 000 709
http://www.snhk.cz/flosna

sezónní provoz

50m plavecký bazén
rekreační bazén s divokou řekou a s masážními lehátky
dětský bazén se 2 minitobogány Kobra
2 tobogány – z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka
skluzavka Jump
dětské hřiště se zastíněním
2 kurty na plážový volejbal
stolní tenis
2 terasy na střeše budovy s lehátky a slunečníky zdarma, travnatá plocha na opalování

V letní sezóně milovníci vodních radovánek najdou v areálu Koupaliště Flošna čtyři vodní plochy.

Padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami a vzduchovými lehátky.

Rekreační bazén s řadou atrakcí, které pobaví i ty nejnáročnější návštěvníky. Mezi tu nejvyhledávanější patří divoká řeka, která je řešena jako dvojitý proudový kanál. Nechybí ani dva chrliče vody a vodní dělo. K dalším atrakcím patří vodní číše, stěnové masážní trysky, tři vodní perličky, vzduchová lehátka a vzduchové schody.

Dětský bazén se 2 minitobogány Kobra pro malé děti s vodním ježkem a vodním dělem.

Dušový a klasický tobogán se skluzavkou Jump, které obtéká líná řeka. Na dušovém tobogánu je možno jezdit jednotlivě nebo ve dvojicích.

BAZÉNY JSOU V HLAVNÍ SEZÓNĚ VYHŘÍVÁNY NA TEPLOTU 26°C, VEŠKERÉ ATRAKCE JSOU V CENĚ VSTUPNÉHO.

Opalovat se můžete v okolí bazénů na lehátkách nebo na travnaté ploše. Využít lze také 2 terasy na střeše budovy koupaliště. Zde jsou pro návštěvníky připravena lehátka se slunečníky zdarma i travnatá plocha. Opalovat se dá i při hře stolního tenisu na horní terase.

K aktivnímu pobytu na slunci slouží dva kurty na plážový volejbal. Kurty jsou v ceně vstupného a můžete si je rezervovat předem na tel. 495 000 709.

K velmi oblíbenému způsobu trávení času aktivním odpočinkem u vody patří na Koupališti Flošna aquazorbing, aqua-zumba, aqua-aerobik, nebo přecházení dynamické lajny „Slackline“ přes 50m bazén.

Každoročně jsou na Koupališti Flošna plánovány akce a soutěže pro malé i velké návštěvníky o zajímavé ceny.

Pro nejmenší návštěvníky koupaliště je připraveno také dětské hřiště se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky, skluzavka a houpačky.

Ve vybrané dny probíhá atraktivní noční koupání, přičemž jsou bazény osvětleny reflektory a běží i všechny atrakce kromě skluzavky Jump.

Kolem bazénů je rozmístěno mnoho lehátek. Několik desítek setů zahradního nábytku se slunečníky na terase a zahradní lavičky, které jsou rozestavěny ve stínu podél budovy, lákají návštěvníky koupaliště k posezení ve slunných dnech. K úschově cenností slouží trezorky umístěné na terase.

Před budovou koupaliště jsou umístěny stojany na kola, jejichž bezpečnost je zvýšena kamerovým systémem.

Na terase je ve slunných dnech otevřen prodejní stánek, kde si můžete zakoupit plavecké pomůcky, nafukovací hračky do vody pro nejmenší plavce, krémy na opalování, hygienické potřeby a mnoho dalšího.

Stravovat uvnitř areálu se dá v restauraci Flošna, ve venkovním altánu, nebo na terase v bufetu u fitness. Samozřejmostí je wi-fi zdarma.

VELKÉ PARKOVIŠTĚ PŘED KOUPALIŠTĚM JE ZDARMA.

Součástí areálu Koupaliště Flošna je také:

RESTAURACE FLOŠNA, která je otevřena po celý rok a její návštěvu můžete uskutečnit kdykoli s parkováním zdarma před budovou. Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. Protože se jedná o restauraci rodinného typu, potěší i vaše nejmenší dětským koutkem. Restaurace Flošna vám mimo jiné nabízí tři bowlingové dráhy, které můžete objednat na telefonním čísle 495 516 159.

FITNESS FLOŠNA je posilovna, která má moderní stroje a vybavení, kde vám vždy poradí jak zlepšit svou fyzickou kondici a postavu. Dozvíte se, jak s cvičením začít a hlavně vydržet! Po cvičení ve fitness máte rovněž 20% slevu na vstup do Wellness studia Flošna.

Zveme vás k návštěvě areálu Koupaliště Flošna v Hradci Králové.

Podrobnější informace o akcích, včetně ceníku a otevírací doby, naleznete na http://www.snhk.cz/, nebo na facebooku Koupaliště Flošna.

Kontakt:
KOUPALIŠTĚ FLOŠNA
Malšovická 779, 500 09 Hradec Králové
Tel 495 000 709, wellness@snhk.cz

Provozovatel:
Správa nemovitostí Hradec Králové, p. o.
Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové

http://www.snhk.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy