Koloběžky Český ráj, Malá Skála

Koloběžky Český ráj

Většina lidí si spojuje koloběžky pouze s dětskými radovánkami a nepovažuje koloběžky za sport. To je však velký omyl. V západním světě bylo kouzlo moderních koloběžek již objeveno a koloběžky jsou tam považovány za plnohodnotný sport a tento trend se pomalu dostává i k nám. Především velice zdravý pohyb. Jednou z velkých předností jízdy na koloběžce je posílení a uvolnění zádového svalstva. Na rozdíl od jízdy na kole, kdy většinou záda trpí, technicky správný pohyb na koloběžce záda uvolní a navíc posilní. Naši instruktoři vám vše ochotně vysvětlí přímo na místě.

Malá Skála je naše hlavní základna. Stanoviště se nachází na Boučkově statku na Malé Skále v Infoshopu Vejměnek, který je zároveň maloskalským infocentrem.

Zde Vám mimo koloběžek půjčíme také raft nebo kánoi na splutí řeky Jizery, jezdí odtud cyklobus nebo Koloběžkobus, který Vás vyveze na Kozákov. Dále si zde můžete půjčit koloběžku na jeden i více dní nejen  na výlety po okolí, ale můžete si zajet do Jizerských hor nebo Krkonoš.

Na tomto stanovišti je i Showroom Stodola, kde Vám rádi předvedeme modely, kterými je naše půjčovna vybavena. Ukážeme Vám, čím je koloběžka osazena a rádi Vám vysvětlíme jízdní vlastnosti všech typů koloběžek. A ano, koloběžky i prodáváme.

Kontakt
INFOSHOP VEJMĚNEK-KOLOBĚŽKY ČESKÝ RÁJ
Vranové I. díl č.p. 12
Malá Skála
468 31

Telefon: +420 773 233 550
E-mail: kolobezky-ceskyraj@email.cz

https://www.kolobezky-ceskyraj.cz/nase-stanoviste/mala-skala