Sportovní areál Golf Mohelnice

Sportovní areál Golf Mohelnice
ulice Petra Bezruče 13665/8
789 85 Mohelnice

+420 775 214 148
restaurace@golf-club-mohelnice.cz

http://www.golf-club-mohelnice.cz/

Sportovní areál Golf Club Mohelnice se nachází nedaleko centra města Mohelnice. Je umístěn v krásném parku plného zeleně, který přímo vybízí ke sportovnímu vyžití. Golf Club je ideálním místem, kde můžete spolu s rodinou a přáteli příjemně strávit svůj volný čas při aktivním odpočinku.

Minigolf
Sportoviště minigolfu se nachází v těsném sousedství restaurace, je viditelné z letní terasy. Sportoviště je situováno do příjemného a upraveného parkového prostředí, které nabízí klidné místo pro aktivní zábavu. Na 18-ti dráhách si mohou malí i velcí návštěvníci vyzkoušet svou míru zručnosti, přesnosti a vytrvalosti. Minigolf nevyžaduje žádné zvláštní schopnosti ani fyzickou sílu, je vhodný jak pro dospělé tak i děti.

Tenis
Pro příznivce tenisu se v blízkosti restaurace nachází tenisový aréal, kde jsou umístěny dva udržované antukové kurty. Areál je plně vybavený pro plnohodnotné tenisové zápasy, kurty jsou vysypány kvalitní antukou. Zázemí ve formě laviček je samozřejmostí.

Stolní tenis
Stolní tenis (nebo-li ping-pong) je další bezkontaktní míčový sport hraný s pálkou, který si u nás můžete zahrát. Na rozdíl od tenisu tvoří hrací plochu u ping-pongu horní deska stolu nad úrovní země, která je rozdělena síťkou na dvě poloviny. V areálu jsou k dispozici 3 ping-pongové stoly, které jsou umístěné pod střechou. Svůj oblíbený sport si tak užít vychutnat i případě nepříznivého počasí.

Otevírací doba:
po - čt    11.00 - 22.00
pá - so    11.00 - 23.00
ne 11.00 - 21.00