Hotel Patria, Trutnov

Hotel Patria, Trutnov
Hotel***Patria leží v podkrkonošském městě Trutnov, jež je často zváno „Bránou Krkonoš“ a patří k oblíbeným cílům rekreantů i výletníků. V blízkém okolí hotelu najdete řadu památek, přírodních zajímavostí a dalších atraktivit.

Budova hotelu má 11 pater, čímž se řadí k nejvyšším stavbám v Trutnově. K jeho výhodám patří taktická poloha, snadná dostupnost, rozsáhlé parkoviště a kapacita až 292 lůžek ve 115 pokojích.

Hotel disponuje velkou a malou restaurací s výbornou kuchyní – À la carte menu, nabídka hotových jídel, ve všední dny navíc polední menu. Dále lze využít prostory kavárny a zasedací místnosti. K relaxaci slouží infra sauna, sportu si užijete ve fitness centru či na vlastním víceúčelovém hřišti.

Přímo podél hotelu vede cyklo a in-line stezka, v bezprostřední blízkosti najdete městská sportoviště - letní koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, atletický, fotbalový a zimní stadion.

Do centra je to 5 minut chůze, 50 m od hotelu se nachází zastávka MHD. Autobusové a vlakové nádraží je od nás vzdáleno přibližně kilometr.

Kontakt
Hotel Patria Trutnov
Náchodská 358
541 01  Trutnov

+420 499 811 241 (non stop)
+420 775 074 225 (denně 6–22)
recepce@hotelpatria.cz

http://hotelpatria.cz/