KAFFÉ HORN, Trutnov

KAFFÉ HORN, Trutnov
Denní kavárna nabízí prémiovou kávu Café Reserva, která se svou koncepcí patří mezi produkty 100% Rainforest. Z této kávy připravujeme mnoho nealkoholických i alkoholických variací, ledovou či mražennou kávu Sorbetto. Oblíbená je, především v zimním období, čokoláda Eraclea ve velké škale příchutí.

V naší vinné kartě jsou zastoupena převážně vína moravské produkce, ale nechybí zde ani několik zástupců zahraničních vín. Perlivé víno Proseco, Frizzante a pro gurmány pravé šampaňské Pol Roger nebo Veuve Clcquot.

Připavujeme pro Vás domácí deserty, moučníky, saláty, sendviče s sezonně také čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Hitem léta se stává melounový fresh, na podzim je to šťáva z červené čepy, jablek a celeru.

V dopoledních hodinách jsou nabízeny teplé snídaně a snídaňové sety. Pro vyznavače zdravé stravy můžeme doporučit ochucené jogurty a ovocný salát.

Zajišťujeme kompletní cateringový servis při akcích konajících se v prostorách společenského centra. Na míru sestavíme nabídku rauru, coffebreaku či pohoštění pro setkání přátel. Náš šefkuchař Marek Bidmon je specialista ve svém oboru a uspokojí každý mlsný jazýček.

Kontakt
náměstí republiky 999
Trutnov

+420 731 146 931
ivaklabanova@atlas.cz

http://kaffehorn.cz/