Organic & Garden Spa, Lázně Bělohrad

Organic & Garden Spa, Lázně Bělohrad
Zavítejte do Organic Spa a užijte si severskou saunu, rozličné vůně v Sanariu nebo Kneippův chodník. Příjemně se uvolníte a zároveň posílíte svoji imunitu a zdraví. Nebo zkuste Garden Spa, kde si ještě můžete vychutnat venkovní vířivku a saunu s ochlazovacím bazénkem v příjemném venkovním prostředí.

Sauna
V Organic Spa můžete navštívit klasickou severskou saunu.  Saunování je báječná cesta k posílení imunity, urychlení metabolismu, k navození celkového uvolnění a odpočinku po svalové námaze.

Kneippův chodník
Kneippova lázeň jsou dva oddělené bazénky s oblázky, kde se střídá teplá (cca 40 °C) a studená (cca 12 °C) voda. Střídavé procházení těmito bazénky vede k postupnému zlepšení krevního oběhu a tlaku. Chůze po oblázcích navíc masíruje chodidla. 

SANARIUM a parní kabina
Oproti klasické sauně umožňuje Sanarium regulovat teplotu i vlhkost. Užít si tu můžete i léčivé působení příjemných bylinných vůní. Nebo vyzkoušejte parní lázeň pro stimulaci metabolismu, příjemnou relaxaci a blahodárný efekt na dýchací cesty.

Odpočinková zóna
Součástí Organic Spa jsou dvě odpočinkové zóny s příjemnou atmosférou. Využijte je mezi jednotlivými procedurami pro dosažení jejich největšího efektu a uvolnění.

Garden Spa
Stačí udělat pár kroků navíc a ocitnete se v Garden Spa. Čeká tu na vás vířivka, Kneippův chodník a sauna s ochlazovacím bazénkem.

Kontakt
Tree of Life Spa Resort
Lázeňská 531, 507 81 Lázně Bělohrad

+420 493 767 200
info@treeoflife.cz

http://treeoflife.cz/