Horská chata Eduard, Bělá pod Pradědem

Horská chata Eduard, Bělá pod Pradědem
Chata Eduard se nachází v nadmořské výšce 700 metrů a uprostřed Chráněné krajinné oblasti Jeseníky nabízí klidné a stylové ubytování vhodné pro romantickou dovolenou ve dvou, stejně jako pro dovolenou rodinnou. Oblast Jeseníků, kde chata leží, ostatně patří mezi celoročně nejvíce turisticky vyhledávané místo v České republice.

Chata Eduard, to ale není jen příjemné a levné ubytování s moderním zařízením uprostřed přírody v pohoří Jeseníky. Celý areál chaty se rozprostírá na 12 tisících metrech čtverečních, které jsou kromě chaty tvořeny parkem s bio bazénem a útulným zákoutím obklopeným horskou vegetací, voňavými bylinkami a barevnými květinami. V areálu horské chaty mohou hosté využívat venkovní posezení včetně ohniště, dětský koutek s pískovištěm a houpačkami, víceúčelové hřiště, petanque a společné parkoviště. Zdarma je k dispozici přístup na internet pomocí Wi-Fi připojení.

V okolí chaty a jeho areálu pak na návštěvníky čekají úžasné a čisté lesy, hory, horské potůčky a říčky a vše, co od Jeseníku a místní přírody očekáváte.

Kontakt
Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem

Mobil: +420 602 447 557
E-Mail: info@chataeduard.cz

http://www.chataeduard.cz/