Cukrárna U Broučků, České Budějovice

Cukrárna U Broučků, České Budějovice
Navázali jsme na šedesátiletou rodinnou tradici Broučků a snažíme se nabídnout zákazníkům co nejvyšší kvalitu cukrářských výrobků v přijatelné ceně i vkusném a elegantním provedení. Spojili jsme staré recepty s novými možnostmi a výsledkem je gurmánský zážitek, který potěší nejen chuťové buňky, ale je ozdobou každé sváteční tabule.

Každodenní kontakt se zákazníky nám potvrzuje, že jsme se vydali správnou cestou. To, že naše výrobky zdobily slavnostní tabuli při oslavách české státnosti na Pražském Hradě je potvrzením, že máme co nabídnout i náročnému zákazníkovi.

Dobře si prohlédněte naše výrobky, věříme, že se vám budou líbit. Jsou vyrobeny z čerstvých surovin, z pravé šlehačky z kravského mléka, z čerstvého ovoce a kvalitní čokolády. Máme pro Vás připraven sortiment mnoha desítek zákusků. Naše výrobky rozvážíme i do různých obchodů v kraji.

O našem dortu sacher seSacher praví, že je lepší než ten vídeňský. Je to tím, že pracujeme podle staré metody, vše si sami upečeme, meruňkovou marmeládu nahříváme, aby se lépe rozlila její chuť a potahujeme kvalitní čokoládou.

Zákusek je potravina pro svátek, dobrou pohodu a pro radost, hodí se k posezení s přáteli a my chceme být tím, kdo k dobré pohodě nad šálkem kávy přispěje. A ještě jedna věc je důležitá. Naše práce nás neskutečně baví - A to se přece musí poznat.

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí-Pátek: 7.00 - 17.00
Sobota: 8:00 - 11:00
Neděle: ZAVŘENO

KONTAKT
Pekařství KAHOUN s.r.o.
Cukrárna U Broučků
Jírovcova 3, 370 01
České Budějovice

386 360 692 (nonstop záznamník)
cukrarna@cukrarnaubroucku.cz

http://www.cukrarnaubroucku.cz/