BRIO Restaurace, České Budějovice

BRIO Restaurant, České Budějovice
BRIO – v překladu z italštiny znamená „elán“, „jiskra“. Aby něco mělo „šťávu“, musíte to dělat s elánem a nadšením. Buď naplno a opravdově, nebo radši vůbec. Nezáleží na tom, co to je. Když Vás to chytne za srdce, je to ta správná cesta.

Příležitost uskutečnit velký sen dal jednoho dne spontánní impuls k rozhodnutí spojit tři cesty v jednu.  Tři kuchaři, kolegové a přátelé Petr Šmídek, Pavel Vostracký a Tomáš Krafl. Stejné názory, životní filosofie, směr… Vášeň a opravdová láska a úcta k řemeslu, touha jít v životě dál a posunout svoje vlastní hranice…

To vše nás utvrdilo v myšlence spojit síly a zkušenosti a otevřít vlastní restauraci, kde pro Vás budeme každý den vydávat ze sebe to nejlepší.

Stejně jako srdcem neprojde nic falešného, neprojde našima rukama nic, čemu sami nevěříme. U nás vzniká od základu vše opravdově. A za to můžeme dát ruku do ohně.

Ať k nám přijdete na oběd ve Vaší polední pauze, nebo strávit večer s Vašimi nejbližšími, budeme upřímně šťastní, když Vám budeme moci splnit všechna přání a Vy od nás budete odcházet s tím nejlepším pocitem a úsměvem na tváři.

Otevírací doba:
Po - So
11 - 22 hod.

Kontakt
BRIO Restaurant
Riegrova 8
České Budějovice

722 286 496
info@briorestaurant.cz

http://www.briorestaurant.cz/