Gateway of India, České Budějovice

Gateway of India, České Budějovice
Po staletí je Indie známá jako země zlata a aromatického koření. Indická kuchyně pak jako nenapodobitelné dílo filosofie a náboženství. Klima Indie poskytuje podmínky pro růst nesčetných druhů koření. Jejich použití indický národ zhodnotil v tisíciletých zkušenostech a vytvořil tak vyjímečnou a osobitou kuchyni. Žádná jiná kuchyně na světě se nemůže rovnat s jejím půvabem, tajemstvím a rafinovaností. Žádná jiná kuchyně nespojuje tak harmonicky péči o chuť jídla a jeho vliv na člověka. Indové věří, že všechno co jíme, ovlivňuje nejen naše tělo, ale také duši.

Indická kuchyně je kromě výborné chuti také velice zdravá. Většina používaných surovin a koření přispívá k dobrému zdraví. Není překvapivé, že ikdyž Indové pravidelně a často jedí, je obezita v Indii spíše sporadickým jevem.

Indická restaurace "Gateway Of India" Vám nabízí nejenom klidné posezení v centru města České Budějovice, ale především kvalitní indickou kuchyni s celou řadu tradičních indických jídel.

Indické speciality vaří kuchaři s dlouholetou praxí a zkušenostmi.

V Indické restauraci v Chelčického ul. zabezpečujeme oslavy a akce až pro 55 osob.

Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Pochází z rodiny, jejíž členové byli po celé generace profesionálními kuchaři. Z rodiny, kde kuchařské umění a tajemství přípravy pokrmů přechází z otce na syna.

OTEVÍRACÍ DOBA
Po - So: 11:00 - 23:00
(kuchyně do 22:00)

Kontakt
Chelčického 121/10
370 01 České Budějovice 6

+420 386 359 355
chelcickeho@indickarestaurace.cz

http://www.indickarestaurace.cz/