Pivnice IN LOCO, České Budějovice

Pivnice IN LOCO, České Budějovice
Uspořádejte svoji příští akci v restauraci IN LOCO, ať už se jedná o posezení s přáteli, rodinnou oslavu, nebo firemní setkání.

Restaurace In Loco („Na správném místě“) přináší hostům nový moderní interiér a skvělé gastronomické zážitky. Koncept vychází z myšlenky setkání „velkého“ světa (a lidí světa znalých) se světem tvrdohlavé a poněkud svérázné jihočeské nátury a kultury. Pojítkem mezi oběma světy je značka Budweiser Budvar, která oba tyto světy zná a v obou se dokázala prosadit. Proto je může organicky spojit a dokázat, že dva světy od sebe nemají tak daleko, jak se na první pohled zdá.

V restauraci In Loco Budweiser Budvar Beerhouse se dobře cítí jak úspěšní místní lidé, tak hosté hotelu z celého světa. Host In Loco je v podstatě objevitel, který rád poznává tradiční hodnoty v novém hávu a zároveň zná svou cenu. Interiér evokuje ve všech prvcích „českou světovost“ – tedy místní osobnosti, výrobky a objevy, které se dokázaly prosadit ve světě.

Prostorové řešení s dynamickým diagonálním členěním směřuje kroky hostů k přirozené dominantě - barovému pultu s kruhovým průhledem na pivní tanky. Restaurace nabízí možnost posezení jak v klasickém „lokálu“, tak na zvýšená i vysoká místa k sezení a také privátní V.I.P. prostor. Kapacita restaurace je 114 míst.

Většinu položek v menu tvoří klasická česká jídla v moderní úpravě. Mezi specialitami In Loco figuruje i pět pokrmů, ve kterých je jako surovina používán ležák Budweiser Budvar. Pivní nabídku tvoří sortiment produktů značky Budweiser Budvar, včetně kroužkovaného ležáku. Světlý ležák je čepován z pivních tanků.

Otevřeno
pondělí – čtvrtek 16:00 – 23:00
pátek 16:00 – 24:00
sobota: ZAVŘENO
neděle: ZAVŘENO

Kontakt
Pražská třída 2306/14, CZ-370 04 České Budějovice

Tel.: +420 389 102 111
Fax: +420 389 102 333
E-mail: info.cchcb@clarion-hotels.cz

http://www.clarioncongresshotelceskebudejovice.com/