HOTEL Jičín

HOTEL Jičín
Před více jak 15 lety se nám ze 150let starého zanedbaného, opuštěného domu podařilo vybudovat objekt, který je možno označit za chloubu města. Hostili jsme zde prezidenta republiky, předcedu vlády, velvyslance, herce, zpěváky, umělce mnoho dalších a bude nám ctí, pokud nám dáte šanci postarat se i o Vás.

Hotel Jičín ***+ Superior najdete v historickém centru města Jičína. Hotel sousedí s unikátním náměstím, pěší zónou a má výhled na Valdickou bránu. Za 3 minuty chůze jste v lipové aleji, která tvoří přirozený koridor, spojující město s krajinou, komponovanou geniálními italskými barokními architekty pro arcivévodu Albrechta z Valdštejna. Ten chtěl z Jičína v 17. století vytvořit metropoli své Terra Felix – Šťastné země nedotčené hrůzami třicetileté války.

Historie se zastavila v Jičíně mnohokrát a zanechala po sobě četné památky. Historická atmosféra hotelu a restaurace je zde v symbióze s uživatelským komfortem a návštěvníci mají k dispozici veškeré vymoženosti patřící k modernímu vybavení hotelu.

Nabízíme komfortní a pohodlné ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích a čtyřech apartmánech s koupelnou, minibarem, TV a WiFi připojením k internetu. Samozřejmostí je vlastní parkoviště a volný vstup do místního aquacentra ve sportovním areálu.

Další možností ubytování je využití depandantových částí. Nabízíme také ubytování v Hotelu Rieger (250m od budovy Hotelu Jičín) a nebo ubytování v Pensionu Jičín, který se nachází na nábřeží řeky Cidliny (950m od budovy Hotelu Jičín)

Kontakt
HOTEL Jičín s.r.o.
Havlíčkova 21
Jičín 506 01

493 544 250
ceskyraj@hoteljicin.cz

http://www.hoteljicin.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy