Zabavní areál Action Park, Praha

Zabavní areál Action Park, Praha
Action Park je venkovní zábavní areál nacházející se nedaleko centra Prahy. V areálu naleznete plno možností, jak se pobavit, ale také zde můžete okusit adrenalin, stmelit kolektiv, uspořádat večírek, či oslavit narozeniny.

Specializujeme se zejména na netradiční aktivity. Naším cílem je, abyste si z Action Parku odnesli nezapomenutelný zážitek.

ATRAKCE
Lidský prak
Pokoř zrychlení z 0 na 100 km/h za méně než 1 sekundu!
Před tebou se tyčí dva sloupy o výšce 18 metrů, z jejich vršků se k tobě přibližují 2 bungee lana a končí až u tvých boků, kde jsou pevně přichycena. Do výstřelu zbývají už jen sekundy, tak se nezapomeň nadechnout.

Lidský stolní fotbal
Skvělá týmová aktivita pro každého.

Bodyzorbing
Užijte si fotbal a další zábavné aktivity v bodyzorbových koulích. Bodyzorbing je v současné době jedním z nejzábavnějších novodobých sportů.

Gigantický beer pong
Místo pingpongových míčků klasické míče a místo kelímků pořádné sudy. Beer pong je v současné době velmi oblíbená hra. My vám jej přinášíme v mnohem větší a ještě zábavnější verzi. Tak proč pít pivo v hospodě u stolu? U nás si u piva ještě trochu zasportujete, a hlavně se pořádně pobavíte!

Fotbalové šipky
Nová nevšední zábava. Zasoutěžte si při kopání i házení na obří terč.

Demolice aut
Rozbíjení aut je netradiční zážitek, při němž se můžete skvěle pobavit a také se pořádně vybít - rychle totiž zjistíte, že zničit auto může být pořádně namáhavé. Tato aktivita poslouží také jako perfektní antistresová prevence, která má v dnešní době rozhodně své opodstatnění. K dispozici budete mít dostatek náčiní, které vám demolici auta značně usnadní.

Elektromotorky Kuberg
Elektrické motorky pro děti i chlapy. Zažijte opravdové zrychlení na naší moto dráze.

Člověk vs. pes
Dokážeš ustát střet s policejním psem?

Binokulární fotbal
Nasaďte si speciální brýle a zahrajte si fotbal, jako by to bylo poprvé.

Paintball
Adrenalin se zbraněmi na bitevním poli.

Lukohra
Středověký souboj s luky naprosto bezpečně.

Firewalking
Na Firewalkingu je důležitý celkový proces, na jehož konci stojíme před kobercem žhavého uhlí (600 °C). Samotný závěr v podobě chůze přes rozžhavené uhlí však není tak důležitý, jako cesta, která vede k tomuto cíli. V průběhu celé této aktivity hledáme svůj vnitřní hlas, svého rádce, který nám pomáhá rozhodovat se v extrémních situacích.

Firemní bubnování
Drum Circle je zábavná forma rozvoje týmové spolupráce.

Kontakt
Výpadová 157, Praha

Tel. číslo: 605 246 404 (405)
E-mail: info@actionpark.cz

http://www.actionpark.cz/