BigWall Praha-Vysočany

BigWall Praha-Vysočany

STĚNA
Do monumentální haly s výškou stropu ve 20 metrech navrhla a postavila firma TR-walls stěnu, která snese srovnání se špičkovými stěnami v zahraničí. Při stavbě jsme použili nejmodernější technologie, materiály a mnohaleté zkušenosti. Výsledkem je 3000 m² lezecké plochy pro lezení s lanem a velmi pestrou škálou profilů.

Na BigWallu najdete mnoho ukloněných profilů, kolmice zpestřené strukturami, unikátní krápníky, spáru, komín, laminátový masiv a množství mírně převislých profilů. Samozřejmě jsme nezapomněli na výkonnostní lezce, pro které jsme postavili velmi dlouhé profily s převislostí až 10 m. Rychlíkům můžeme nabídnout standardní 15metrovou stěnu na rychlost. Pro ty, kteří se necítí na ďábelskou výšku 20 m, máme připraveno mnoho kratších profilů od 10 do 15 metrů s velmi lehkými cestami. Specialitou je univerzální HudyProfil. Tento profil bude postupně vystavěn na všech stěnách sítě HudyStěny. To umožní vytvořit totožné cesty pro pořádání závodů a porovnávání výkonnosti lezců napříč republikou a v budoucnu možná i dál. Na stěně můžete využít možnosti lézt se samojistícím zařízením jak na hlavní hale, tak na galerii. Na obou místech je k dispozici po jednom navijáku. Ten vždy pokrývá několik lezeckých linií, ve kterých jsou připraveny cesty nejrůznějších obtížností.

BOULDEROVKA
Malá boulderovka je dnes už neodmyslitelnou součástí každé kvalitní lezecké stěny. My jsme šli trošku dál a postavili jsme pro vás plnohodnotnou boulderovku, která má víc než 300 m² lezecké plochy. Protože je umístěná ve volném prostoru, bylo možné postavit profily s výlezy, takže nekončí někde pod stropem. Navíc se nemusíte obávat zahuštěné maglajzo-potové atmosféry, protože nad vámi bude 15 metrů volného prostoru s denním světlem a otevřenými okny ve světlíku. Samozřejmostí jsou barevnými chyty značené bouldery i sportovní sektor s velkým množstvím chytů pro vymýšlení vlastních projektů.

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí: 9.00 - 23.00 hod.
Úterý: 7.00 - 23.00 hod.
Středa:    7.00 - 23.00 hod.
Čtvrtek: 7.00 - 23.00 hod.
Pátek: 9.00 - 23.00 hod.
Víkendy: 9.00 - 23.00 hod.
Svátky:    9.00 - 23.00 hod.

CENÍK
http://www.big-wall.cz/?link=cenik

Kontakt
Ocelářská 16
Praha 9 - Vysočany
tel.: 730 510 129
email: info@big-wall.cz

http://www.big-wall.cz/