Rosmarina Sport, PRAHA

Rosmarina Sport, PRAHA
Sportovní aktivity Na břehu Vltavy

Vzhledem k širokému portfoliu sportovních aktivit nabízí areál Rosmarina Sport sportovní vyžití pro celou rodinu. Na ploše více než 20 0000 m2 si na své přijdou příznivci plážového volejbalu, minigolfu, fotbalgolfu a archery game. Hned vedle sportovišť se nachází komplex tří restauraci, který přijde vhod po výkonu snad každému sportovci.

Minigolf
Přijďte si s rodinou i dětmi, přáteli nebo kolegy užít volný čas na minigolfu. Jedná se o nenáročnou, ale přitom zábavnou a často i napínavou hru, pro kterou je ve Freestyle parku Modřany připraveno hřiště s osmnácti více či méně náročnými jamkami. To vše je zasazené do moderní přírodní stylizace, která navodí dojem hry na opravdovém golfovém hřišti. Svou zručnost i štěstí tu můžete zkoušet i po západu slunce, jednotlivé dráhy jsou totiž uměle osvětlené.
Děti si tu navíc zamilují loď s piráty, kteří budou na jejich hru dohlížet. Veškeré potřebné vybavení zapůjčíme jak velkým, tak malým návštěvníkům.

Fotbalgolf ve zkratce
Fotbalgolf je mladý, rychle se rozvíjející sport, který nabírá na stále větší popularitě mezi hráči všech věkových skupin. Jak je dle názvu patrné, spojuje v sobě prvky fotbalu a golfu. Hraje se na hřišti s osmnácti jamkami, do nichž se hráči snaží co nejmenším počtem kratších či delších kopů trefit fotbalovým míčem. Hřiště je také vybaveno přírodními a umělými překážkami, které znáte i z minigolfu a které je třeba v cestě za vítězstvím překonat.

Plážový volejbal
Užijte si zábavu s přáteli, radost a vzrušení ze hry. Tohle všechno v sobě totiž plážový volejbal spojuje. Ve Freestyle parku Modřany, kde vám rádi zapůjčíme i míče, si jej můžete na břehu Vltavy zahrát na čtyřech hřištích. Ta jsou navíc uměle osvětlená, takže u nás nebudete limitováni denním světlem a sportovat můžete do pozdních hodin! Samozřejmostí je i příjemné zázemí v podobě šaten a sprch, které je umístěno na lodi. Hřiště s měkkým pískem je navíc možné využít i pro plážový fotbal a nohejbal, speed badminton nebo stále populárnější plážovou házenou.

Archery games
Archery games je týmová akční sportovní hra, která je vhodná pro všechny věkové kategorie, Zvládnou ji jak děti nad 10 let tak dospělí jakékoliv fyzické zdatnosti. Hra je určena všem milovníkům pohybu a fanouškům adrenalinových sportů. Kombinuje strategii, pohyb a akci, zažijete spoustu zábavy a napětí.

Kontakt
ulice Vltavanů, 143 00 Praha 4

+420 608 405 166
info@rosmarina.eu

https://www.rosmarina.eu/