Restaurace Panoráma, Třebíč

Restaurace Panoráma, Třebíč
Navštivte nově otevřenou restauraci Panoráma s ojedinělou vyhlídkovou terasou, která se nachází v 5. patře našeho hotelu Zlatý kříž. Působivý, elegantně zařízený interiér vám nabízí hlavně klidné a pohostinné místo k posezení s přáteli, rodinou či obchodními partnery.

Naší restauraci lze využít pro nejrůznější soukromé či společenské akce jako rodinné či firemní oslavy, semináře, svatby a rauty.

Restaurace Panoráma se skládá z kryté a venkovní otevřené části - obě s celoročním provozem a venkovní terasy s provozem dle počasí.

Vyberte si z široké nabídky pokrmů ve stálém jídelním lístku, či z denního a víkendového menu.

Vyhlídková terasa
V letních dnech si nenechte ujít posezení na naší vyhlídkové terase, která se nachází ve 4. patře a při její návštěvě máte památky UNESCO jako na dlani. Při vstupu na terasu se před vámi otevře nádherný výhled na baziliku sv. Prokopa, řeku Jihlavu, sluncem zalité střechy židovské čtvrti a třetí největší náměstí v republice!

Nabízíme vám také pronájem celé terasy s možností uspořádat různé oslavy a setkání, u kterých vaši přátelé jistě ocení originalitu a nevšední prostředí.

Ať už si přijdete vychutnat jídla z naší kuchyně, včetně grilovaných specialit, nebo se jen budete chtít osvěžit koktejlem, posezení na vyhlídkové terase pro vás bude jistě nezapomenutelným zážitkem.

Otevírací doba
Po - Čt 9:00-21:00
Pá 9:00-24:00
So 10:00-23:00
Ne 10:00-20:00

Kontakt
Restaurace Panoráma
Hotel Zlatý Kříž - 5. patro
Karlovo náměstí 19/13, Třebíč 674 01

+420 778 002 286
+420 568 840 552
panorama-rest@seznam.cz

https://panorama-rest-seznam-cz3.webnode.cz/nase-restaurace/