Hotel U Černého orla, Třebíč

Hotel U Černého orla, Třebíč
Hotel je umístěn v jedné z nejstarších budov na Karlově náměstí v Třebíči – historicky je hotel známý jako zájezdní hostinec, ve kterém v roce 1742 nocoval pruský král Fridrich II, když přes Třebíč cestoval.

Měšťanský dům, v kterém se Hotel U Černého orla Třebíč nachází, je národní kulturní památkou vedenou na Ústředním seznamu kulturních památek ČR.

Hotel je hlavní vstupní bránou z historického centra památkové zóny města Třebíč – Karlovo náměstí, přes mimořádně citlivě rekonstruovaný dvorní trakt hotelu na nábřeží řeky Jihlavy, k nově vybudované lávce pro pěší a cyklisty, která vede přímo do centra Židovského města a dále do zámeckého areálu města Třebíč s Bazilikou sv. Prokopa, které jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Hotel nabízí ubytování v komfortně vybavených pokojích nebo apartmánech. Využít můžete i bohaté relaxační zázemí hotelu, k dispozici je vám sauna, posilovna, whirlpool i půjčovna kol.

Hotel U Černého orla disponuje dvaceti luxusními pokoji s celkovou kapacitou padesáti lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a toaletu. Pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. V celém hotelu je k dispozici kvalitní Wi-Fi připojení.

Kontakt
Hotel & Apartments "U Černého orla"
Karlovo nám. 17/11 674 01 Třebíč

Tel. +420 568 420 202
Fax: +420 228 880 410
Mobil: +420 606 094 188
E-mail: info@hotelcernyorel.cz

http://www.hotelcernyorel.cz/