PENZION HAVELKA, Železná Ruda

PENZION HAVELKA, Železná Ruda
Příjemný, nově zrekonstruovaný šumavský Penzion Havelka se nachází přímo v Železné Rudě.

Penzion Havelka se nachází v klidné části horského města s výbornou dostupností do samotného centra (300 metrů). v nadmořské výšce 754 metrů nad mořem v údolí říčky Řezné. Díky své poloze mezi horskými vrcholy Šumavy má ideální podmínky pro zimní i letní turistiku, aktivní odpočinek i relaxaci.

Penzion Havelka je snadno dostupný ze zastávky ČD Železná Ruda - město (300 metrů).

Najdete nás cca. 3 km od hranic s Německem. Železná Ruda je vzdálena 40 km od Klatov, 80 km od Plzně, 170 km od Prahy a 190 km od Mnichova.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, aktivní sportovce i pro volnočasově zaměřenou klientelu.

Penzion Havelka disponuje novou kapacitou nově zrekonstruovaných 14x čtyřlůžkových apartmá a 4x třílůžkových apartmá každé s vlastním sociálním zařízením a TV. K dispozici je plně vybavena kuchyňská linka s jídelním koutem (indukční vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí). Uzamykatelné trezory v každém apartmá.

NOVINKOU NA ZIMNÍ SEZÓNU JE AUTOMATICKÝ VYHŘÍVAČ LYŽAŘSKÉ OBUVI NA 26 PÁRŮ UMÍSTĚNÝ V SUTERÉNU PENZIONU.

Návštěvníkům je k dispozici bezplatné oplocené parkoviště a velká zahrada s ohništěm a herními prvky pro děti, v objektu pak společenská místnost pro 30 osob s vlastní kuchyňkou (možnost pořádání soukromých oslav) a úschovna kol a lyží. V objektu jsou k dispozici zdarma herní prvky: stolní fotbal, kulečník, společenské hry a stolní PC s připojením k internetu.

Kontakt
PENZION HAVELKA
Pancířská 406
Železná Ruda

tel.: +420 602 183 651
e-mail: penzion@ikoplzen.cz

http://www.penzionhavelka.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy