Motýlí dům, Karlovy Vary

Motýlí dům, Karlovy Vary
Tropická zahrada s živými exotickými motýly z celého světa.

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly z celého světa – např. z Thajska, Filipín, deštných pralesů Jižní Ameriky či Mexika.

V tzv. letové zóně o rozloze 100m2 spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si tyto krasavce živočišné říše budete moct z naprosté blízkosti a v absolutním kontaktu - žádné bariéry mezi hosty a motýly u nás totiž nenajdete.

V motýlím domě není fotografování nijak omezeno ani zpoplatněno. Mějte proto vždy připravený fotoaparát pro případ, že si nějaký „létající drahokam“ vybere Vaše rameno pro přistání a krátký odpočinek.

Určitě se zastavte i u líhně – při troše štěstí se stanete očitými svědky líhnutí motýla z kukly a jeho prvního životního letu.

Letová zóna je osazena informačními cedulemi se zajímavostmi ze života motýlů a v recepci si můžete zakoupit suvenýry výhradně s motýlí tématikou.

Ceník
Dospělí 80,- Kč
Děti (do 15 let) 40,- Kč
ZTP / důchodci 50,- Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 až 3 děti) 220,- Kč
Skupina 15 osob a více - dospělí 50,- Kč
Skupina 15 osob a více - děti 30 ,- Kč

Otevírací doba motýlího domu
V provozu 7 dní v týdnu včetně státních svátků
Listopad až březen 10:00–17:00
Duben a říjen 10:00–18:00
Květen až září 10:00–19:00
24.12.2018 ZAVŘENO

Mini ZOO a dětské hřiště
Pokud jste milovníkem zvířat, nenabízíme Vám k pozorování pouze exotickou krásu motýlů žijících v motýlím domě. Navštívit můžete zcela zdarma i přilehlé minizoo.

Uvidíte göttingenská miniprasátka, kamerunské kozy a poníky. Po celém areálu se navíc pyšně prochází volně dva pávi, z nichž jeden má unikátní sněhobílé zbarvení.

Zvířátka mohou děti libovolně hladit, krmení je však povoleno jen na základě domluvy.

V blízkosti Mini ZOO jsme pro Vaše ratolesti otevřeli venkovní dětské hřiště, na kterém se můžou caparti dosytosti vyřádit.

Vstupné zdarma

Kontakt: Recepce Motýlího domu: +420 777 774 050

https://dianakv.cz/cs/informace-motyli-dum-diana-karlovy-vary