Hotel O. K. 1, Beroun

Hotel O. K. 1, Beroun
Náš nový tříhvězdičkový hotel O.K.1 Vám nabízí ubytování v Berouně v klidné části centra města a v těsné blízkosti dálnice D5 (Rozvadov - Plzeň - Praha), exit 18.

Hotel nabízí možnost ubytování v jedno, dvou či trojlůžkových pokojích. Pro náročné hosty máme připraveny speciální apartmány a jako jeden z mála hotelů disponujeme i bezbariérovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

V hotelu je zasedací, klimatizovaná místnost s kapacitou 30 - 40 míst.

Při dlouhodobém ubytování poskytuje náš hotel klientům výrazné slevy.

Naše česko-německá společnost klade v ubytování velký důraz na čistotu a na vysokou kvalitu našich služeb.

V ceně ubytování mají naši hosté k dispozici hlídané parkoviště, které je uzavřené automatickou závorou a nachází se přímo u hotelu. Rovněž nabízíme hotelový WiFi internet a to zcela zdarma. Pro ubytované hosty je připraven celodenně barový servis.

Předností hotelu O.K.1 je vynikající dostupnost hlavního města Prahy a to nejen automobilem, ale i vlakem či autobusem. Automobilem se na pražské mezinárodní letiště Ruzyně či k nejbližší zastávce pražského metra dostanete za cca 15 minut. Přímo u hotelu naleznete autobusovou zastávku, ze které jsou odjezdy směr Praha každých 10 minut. Pokud dáváte přednost železniční dopravě, bude Vám cesta z našeho hotelu na vlakové nádraží trvat pouhýchch 5 minut.
Navštivte naše sportoviště

Rádi byste se při návštěvě Berouna odreagovali a zároveň udělali něco pro své zdraví? Přijďte do našeho sportovního areálu Eden. Máme pro Vás připraveny aktivity pro každé roční období. V zimě můžete využít náš badmintonový kurt či naši širokou škálu kondičních cvičení, Pilates, Aerobic atd. V letním období jsme pro Vás připravili lukostřelbu s instruktorem, 4 venkovní tenisové kurty, volejbal, nohejbal, beachtenis nebo beachvolejbal.

Náš sportovní areál je připraven i na firemní akce a teambuilding. Věnujte svým zaměstnancům zajímavé zážitky, mimo pracovní prostředí. Díky naší široké nabídce si u nás vybere opravdu každá firma. Zajistíme Vám atraktivní program pro Vaši firemní akci s ohledem na Vaše časové a finanční nároky.

KONTAKTY
Hotel O. K. 1 s.r.o.
Kubátova 65
Beroun
26601

Recepce: +420 311 624 705
E-mail: hotel.ok1@seznam.cz

http://www.hotel-ok1.cz/index.html