Hotel VZ OVČÁRNA, Praděd

Hotel VZ OVČÁRNA * * * superior    
Jeseníky - Praděd
Hotel VZ Ovčárna nabízí příjemné ubytování v půvabném prostředí Jeseníků v nadmořské výšce 1 300 m na křižovatce běžeckých a turistických tratí a je vhodný zejména pro milovníky zimních sportů a horské turistiky. Hotel svým dokonalým zázemím je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci ale i pro různé rekondiční pobyty, firemní a společenské akce. Pro rodiny s malými dětmi nabízíme možnost zapůjčení dětské postýlky.

V zimě je hotel svou polohou vhodný pro všechny druhy zimních sportů. Aktuální sněhové podmínky a počasí můžete shlédnout na webové kameře. V létě zde naleznete spoustu příležitostí k pěší turistice, cykloturistice s vyznačenými turistickými okruhy. V hotelu je rovněž možné využít hotelové wellness centrum. Stravování je podáváno formou bufetu v jídelně hotelu, dále je k dispozici kavárna s nabídkou hotových jídel a minutkové kuchyně.

Od začátku roku 2017 je pro naše klienty k dispozici nově zřízené Kardio aerobní centrum. Hosté našeho hotelu si zde mohou zdravě zacvičit nejen na běžeckém trenažéru, stepperech nebo rotopedech, ale také například na zbrusu nových veslařských trenažérech.

K parkování vozidel klientů je vyčleněna odstavná plocha u hotelu a parkoviště Točna. Z důvodu omezeného množství parkovacích míst je nutné si parkování nebo případný výjezd pro naložení a vyložení zavazadel zajistit v předstihu přímo na obchodním oddělení hotelu. Výjezd z Hvězdy na Ovčárnu je celoročně regulován a je možný v každou celou hodinu.

Hostům je k dispozici nepřetržitá služba v recepci zajišťující prodej drobných upomínkových předmětů, cukrovinek, lehkého občerstvení (pizza, bagety), alkoholických a nealkoholických nápojů, sportovních potřeb, denního tisku a rovněž poskytuje informační servis. Dále si klienti mohou uložit cennosti a finanční hotovost v zaplombovaných bezpečnostních vacích.

Pobyt se zvířetem (malé plemeno do cca 10 kg) je možný za poplatek, jen po předchozím souhlasu ze strany VZ. Je zakázán volný pohyb psů po areálu VZ, zákaz vstupu do areálu jídelny a kavárny a ostatních společných prostor. Při venčení psů je nutné provést úklid.

V den příjezdu je pro vás pokoj připraven od 14:00 hodin. V den odjezdu je nutné pokoj uvolnit nejpozději do 10:00 hodin.

Děti mohou využít nově otevřený dětský koutek.

Hotel Ovčárna pod Pradědem je certifikován na ***superior a získal certifikát Českého systému kvality služeb.

Hotel svojí polohou a vybavením poskytuje příjemný pobyt a odpočinek i těm nejnáročnějším hostům Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a brzy Vás budeme moci přivítat jako naše hosty

Celková kapacita hotelu je 125 lůžek v níže uvedených pokojích a apartmánech. Hotel je nekuřácký. Je zakázáno kouřit na pokojích i v ostatních prostorách hotelu.

Wellness
Chcete strávit na horách wellness pobyt nebo aktivní dovolenou? Obě tyto možnosti Vám nabízíme v hotelu Ovčárna pod Pradědem. Bez ohledu na rozmary počasí strávíte Vaši dovolenou v krásné přírodě Jeseníků naplněnou sportem a případně i doplněnou využitím našich wellness služeb.

Restaurace Ovčárna nabízí:
Příjemné posezení s nabídkou místních specialit
Minutková kuchyně, denní menu
V zimním období široká nabídka teplých nealkoholických i alkoholických ná­pojů
V letním období disponujeme nabídkou míchaných ledových nápojů s ovocem
Letní zahrádka s krásným výhledem na Petrovy Kameny a Praděd
Wifi připojení zdarma
Platba možná platební kartou
Kapacita 70 míst

Kontakt
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Malá Morávka 263
793 24 Karlova Studánka

tel.: +420 554 779 007
fax: +420 973 483 423
e-mail: rezervace@ov.vlrz.cz

http://www.volareza.cz/index.php