VOLNOČASOVÝ AREÁL KAREŠ, Kouty nad Desnou

VOLNOČASOVÝ AREÁL KAREŠ, Kouty nad Desnou
BIKEPARK nabízí celkem 4 neobyčejné a zábavné trasy, které nadchnou děti i ostřílené bajkery! Každá trasa dosahuje délky necelých 1000m. Celodenní bajkování vás přijde na 300Kč. Upozorňujeme, že bikepark je z důvodů údržby uzavřený každé pondělí a úterý.

Vyhlídková či závodní jízda, pro děti i dospělé, HORSKÉ MINIKÁRY jsou v Areálu Kareš pro každého. Na návštěvníky zde čeká dráha o délce 500m. 5 jízd si můžete zakoupit za 160Kč, 10 jízd za 300Kč, jízdenky jsou přenosné.

Bezpečné létání ve výškách okolo 8 metrů nad zemí, pro osoby s hmotností pod 80kg. To jsou speciální BUNGEE TRAMPOLÍNY, které si u nás můžete užít za pouhých 50Kč.

Moderní dětské hřiště z akátového dřeva je výjimečné díky svému vzhledu i vlastnostem. O zábavu je postaráno pro děti ve věku od 2 let. Akátové WOODY DOO hřiště je vám k dispozici zdarma.

SLACKLINE je ideální způsob, jak zpevnit střed těla, vyčistit mysl a relaxovat v krásném prostředí jesenických hor. Toto zábavné cvičení je vám k dispozici zdarma.

SPORTOVNÍ HŘIŠTĚ! S takto vybaveným hřištěm uspokojíme požadavky každého vyznavače míčových her. Hřiště na fotbal, tenis či basketbal je k pronájmu na 1,5h za 150Kč, 3h za 250Kč, 12h za 1000Kč.

Areál Kareš také nabízí možnost kempování nebo levného ubytování. V areálu se nachází tematicky zdobená hospůdka s možností občerstvení a sociálním zázemím.

V areálu prosím dbejte pokynů obsluhy areálu. Výše uvedené atrakce a pohyb v areálu je na vlastní odpovědnost a nebezpečí návštěvníků. Děkujeme za pochopení.

Pro školní výlety, dětské tábory, firemní či jiné skupinové akce jsme schopni zajistit speciální ceny, je však nutná objednávka předem na emailu arealkares@gmail.com.

Provozní doba areálu je od 10:00 do 18:00 každý den!
V případě špatného počasí (déšť, teploty pod 10°C) je areál mimo provoz, více informací na telefonním čísle 775 365 804 nebo emailu arealkares@gmail.com.

Kontakt
Tel.: +420 775 365 804
e-mail: arealkares@gmail.com

http://www.skiarealkares.cz/ski-areal-letni-provoz