Apartmán Slunečná, Mladé Buky

Apartmán Slunečná, Mladé Buky
Apartmán Slunečná se nachází v Podkrkonoší v malebné obci Mladé Buky a nabízí útulné ubytování v klidném rodinném prostředí. Výhodou je strategické umístění apartmánu, které nabízí návštěvníkům spoustu možností aktivit pro využití volného času.

Přímo z okna apartmánu dohlédnete na blízký lyžařský areál, který kromě 7 km sjezdovek nabízí také snowpark či bobovou dráhu. Necelých 10 minut cesty autem Vás dělí od okresního města Trutnov, které potěší příznivce kulturního vyžití i obdivovatele jak historických, tak přírodních krás. V blízkosti Mladých Buků je lázeňské město s jedním z nejlépe hodnocených lyžařských středisek – Jánské Lázně a jen o něco dále najdeme horské město Pec pod Sněžkou či kouzelnou obec Černý Důl. Tato místa i mnoho dalšího z nabídky Krkonošského kraje jsou celoročně velkým lákadlem i pro ty nejnáročnější turisty.

Apartmán nabízí ubytování pro 4 osoby s možností 2 přistýlek, k dispozici je místnost s TV, vybavená kuchyň (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice),  koupelna se sprchovým koutem a oddělené WC. Parkovat lze přímo u objektu. Po dohodě s majitelem lze využít zahradu s bazénem, pingpongový stůl a pergolu s možností grilování.

Apartmán Slunečná je ideální volbou pro všechny, kteří hledají klidné a pěkné ubytování za rozumnou cenu.

Kontakt
Jaroslav Folc
Mladé Buky 399
542 23 Mladé Buky

+420 603 295 258
apstav.folc@gmail.com

http://apartman-slunecna.cz/