Apartmány Mladé Buky

Apartmány Mladé Buky
Nabízíme Vám pronájem moderně zařízených apartmánů s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. U objektu je zahrada s bazénem, trampolínou, klouzačkou, ohništěm a možností parkování. Hosté mohou využít i společenskou místnost.

Naše apartmány se nachází v malebné krkonošské obci Mladé Buky, která se může pyšnit skiareálem s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, běžkařskými tratěmi, golfovým hřištěm, bobovou dráhou a koupalištěm. Mladé Buky jsou ideálním výchozím místem pro cykloturistiku a horskou turistiku ve Východních Krkonoších.

Mimo jiné u nás můžete využít "kartu hosta" skiareálu Dikram Mladé Buky s různými slevami.

Nejvýznamnějšími turistickými cíly v okolí jsou:
v zimě všechny okolní skiareály - Skipark Mladé Buky, Černá hora - Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, případně není daleko ani Špindlerův Mlýn (do půl hodiny autem), běžkařské stopy okolo golfového hřiště, Zlaté vyhlídky, na Pomezních boudách, Černá hoře, nebo celá Krkonošská magistrála, Zoo Dvůr Králové;
v létě turistika a cykloturistika po Východních Krkonoších, nejvyšší cyklostezka v ČR na Luční boudu, krasné Luisino údolí, kudy se lze dostat na Černou horu, Rýchorský prales, v červnu kvetoucí lilie na Kraví hoře, Stachelberg, hospital Kuks, Ratibořice, Adršpašsko-Teplické skály, Trutnov, ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Kontakt
Martin Csampai
542 23 Mladé Buky 54 

telefon: +420 728 365 148
email: info@apartmany-mladebuky.cz

http://www.apartmany-mladebuky.cz/