Rodinný Penzion Krkonoše, Mladé Buky

Rodinný Penzion Krkonoše, Mladé Buky
Rodinný Penzion Krkonoše nabízí ubytování v Krkonoších v obci Mladé Buky, která leží na hlavní silniční trase Trutnov - Janské Lázně (5 km) a Pec pod Sněžkou (12 km). Dopravně je velmi dobře dostupný; je situován stranou od této hlavní dopravní tepny, v klidné ulici s minimálním silničním ruchem (slepá ulice, obytná oblast).
Ubytování Krkonoše: komfort za rozumnou cenu

Nenabízíme Vám pouze střechu nad hlavou v pokoji po babičce. V Penzionu Krkonoše nabízíme ubytování v útulných a prostorných pokojích navržených na míru Vašim potřebám. Zaparkujete si na vyasfaltovaném parkovišti, což je poslední plocha připomínající urbanizaci, a pak už se pohybujete po pozemku o rozloze 5500 m2, kde si užíváte klid přírody: velký travnatý plac, za ním řeku a les ve skále. Na zahradě je spousta ovocných stromů (třešně, švestky, jablka), ovoce si můžete česat pro svou přímou konzumaci, pochopitelně zdarma. Příjemný stín v parném vedru nabízí lesní zákoutí oddělené od civilizace lískovými keři a vzrostlými jehličnany, břeh řeky Úpy je upraven tak, abyste se mohli kdykoliv osvěžit čistou vodou, případně si zarybařit (pstruhová voda). V létě si můžete zaplavat v solárem vyhřívaném bazénu o délce bezmála 10ti metrů. Zatímco děti budou řádit na dětském hřišti (pískoviště, skluzavka, houpačky) nebo skákat na trampolíně, můžete se houpat v síti či relaxovat v altánu, třeba u skleničky něčeho dobrého; pochopitelně s dobrým výhledem na Vaše hrající si ratolesti. Samozřejmostí je ohniště pro večerní opékání.
Penzion Krkonoše: ubytování tak, jak si jej představujete Vy

V roce 2016 jsme pokoje kompletně nově zařídili. Součástí každého z apartmánů je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, stejně tak i plně vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, rychlovarná konvice). Do apartmánů jsme nechali vyrobit stylový nábytek na míru z dřevěného masivu (smrk, borovice, jasan) ošetřeného nezávadným olejovým voskem.

Kontakt
Penzion Krkonoše
Mlýnská 88
542 23 Mladé Buky
Tel: +420 499 949 999
Email: info@penzionkrkonose.cz

http://www.penzionkrkonose.cz/