UBYTOVÁNÍBEROUN.CZ

UBYTOVÁNÍBEROUN.CZ

PENZION
Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích nebo apartmánech, vybavených vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokoje jsou vybaveny vlastní chladničkou. Penzion je vybaven společnou kuchyňkou a společenskou místností s TV. Celá budova je vybavena čipovými zámky, což ubytovaným umožňuje libovolný a nezávislí přístup. V celém penzionu je přísný zákaz kouření. V budově je zřízen kuřácký prostor.
http://www.ubytovaniberoun.cz/penzion-beroun.php

PRONÁJEM APARMÁNŮ
Dlouhodobý pronájem jednolůžkového pokoje, s vlastní kuchyňkou a sociálním zázemím. Možnost přistýlky. Plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a jídelním koutem. Koupelna vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a WC. Apartmán má vlastní topení a nájemce si tak může topit dle vlastních potřeb. Apartmán se 1 x týdně uklízí.
http://www.ubytovaniberoun.cz/apartman-beroun.php

UBYTOVNA BEROUN
Nabízíme ubytování v třílůžkových pokojích. Ubytovna je vybavena společnou koupelnou se sprchami a společnými toaletami. Dále je na ubytovně k dispozici společná kuchyňka vybavená sporákem, chladničkou a základním nádobím. V budově je k dispozici společenská místnost s TV. Celá budova je vybavena čipovými zámky, což ubytovaným umožňuje libovolný a nezávislý přístup.
http://www.ubytovaniberoun.cz/ubytovna-beroun.php

LEVNÉ UBYTOVÁNI BEROUN
Pro pracovní skupiny nabízíme dlouhodobé levné ubytování v apartmánech s kapacitou 5 a 9 osob. Apartmán je vybaven sprchovým koutem a WC. Dále je na ubytovně k dispozici společná kuchyňka vybavená sporákem, chladničkou a základním nádobím. Celá budova je vybavena čipovými zámky, což ubytovaným umožňuje libovolný a nezávislí přístup.
http://www.ubytovaniberoun.cz/levne-ubytovani-beroun.php

SLUŽBY UBYTOVÁNÍ BEROUN
PARKOVIŠTĚ
Možnost pronájmu vlastního parkovacího místa přímo před budovou.
Cena 20,-Kč/den

SKLAD NA JÍZDNÍ KOLA - zdarma
V areálu ubytovacího zařízení je k dispozici uzamykatelná místnost na uložení jízdních kol. (Přísný zákaz umisťování kol do budovy ubytovacího zařízeni)

STRAVOVÁNÍ
SPORT BAR LOKO - 200m, tel.: 736 641 175, 731 590 947.
Více informací na lokomotivaberoun.cz.

SPORTOVNÍ SLUŽBY
SPORTCENTRUM LOKOMOTIVA BEROUN - Více informací na lokomotivaberoun.cz.

WIFI INTERNET
Připojení k internetu je omezeno na část penzionu.

PROVOZNÍ DOBA
Po - Pá:
07:00 - 12:00
17:00 - 20:00

ADRESA
U stadionu 157
266 01 Beroun

KONTAKTY
Mobil: +420 776 645 060
Telefon: +420 311 626 926
Email: recepce@ubytovaniberoun.cz

http://www.ubytovaniberoun.cz/index.php