Koloběžky Český ráj, Frýdštejn

Koloběžky Český ráj, Frýdštejn

Většina lidí si spojuje koloběžky pouze s dětskými radovánkami a nepovažuje koloběžky za sport. To je však velký omyl. V západním světě bylo kouzlo moderních koloběžek již objeveno a koloběžky jsou tam považovány za plnohodnotný sport a tento trend se pomalu dostává i k nám. Především velice zdravý pohyb. Jednou z velkých předností jízdy na koloběžce je posílení a uvolnění zádového svalstva. Na rozdíl od jízdy na kole, kdy většinou záda trpí, technicky správný pohyb na koloběžce záda uvolní a navíc posilní. Naši instruktoři vám vše ochotně vysvětlí přímo na místě.

Stanoviště se nachází v zahradě penzionu Vila Frýdštejn. Stanoviště je vybaveno řadou koloběžek pro děti i dospělé. V případě, že koloběžky jsou v terénu, co nejrychleji přivezeme další. U stanovište funguje občerstvení, kde se doporučujeme před sjezdem posilnit.

Odtud můžete zahájit krásný výlet přes Voděrady a Bartošovu pec do Dolánek a po nově vybudované Greenway Jizera na Malou Skálu.

Druhým výletem je rychlý sjezd po nové silnici s krásným asfaltovým povrchem přímo do centra Malé Skály. Doporučujeme pro milovníky adrenalinu nebo jako odměnu za výšlap na Frýdštejn  pro Vaše děti!

Plánujete-li tento výlet pro větší skupinu, doporučujeme předchozí rezervaci na tel. 773 233 550.

Kontakt
+420 773 233 550
kolobezky-ceskyraj@email.cz

https://www.kolobezky-ceskyraj.cz/nase-stanoviste/frydstejn