Koloběžky Český ráj, Dolánky

Koloběžky Český ráj, Dolánky

Většina lidí si spojuje koloběžky pouze s dětskými radovánkami a nepovažuje koloběžky za sport. To je však velký omyl. V západním světě bylo kouzlo moderních koloběžek již objeveno a koloběžky jsou tam považovány za plnohodnotný sport a tento trend se pomalu dostává i k nám. Především velice zdravý pohyb. Jednou z velkých předností jízdy na koloběžce je posílení a uvolnění zádového svalstva. Na rozdíl od jízdy na kole, kdy většinou záda trpí, technicky správný pohyb na koloběžce záda uvolní a navíc posilní. Naši instruktoři vám vše ochotně vysvětlí přímo na místě.

Stanoviště Dolánky se nachází u sroubku před Dlaskovým statkem v blízkosti řeky Jizery.

Na tomto stanovišti Vám půjčíme koloběžky, pokud jste přijeli na kanoi nebo raftu a chcete se vrátit  zpět na Malou Skálu. Dále si odtud můžete vyjet na okruh „Malá Skála – Dolánky“ po Greenway Jizera. Také zde půjčujeme koloběžky na hodinu nebo na dvě, takže na nich můžete například doprovodit svého partnera na in-linech, jen tak se projet po cyklostezce nebo se vydat klidným údolím Vazovce k Bartošově peci.

Chcete-li mít jistotu, že na vás budou koloběžky čekat (zejména v letních měsících se může stát, že koloběžky budou vypůjčené), doporučujeme rezervaci přes rezervační formulář nebo na tel. čísle: 773 233 550

Kontakt
+420 773 233 550
kolobezky-ceskyraj@email.cz

https://www.kolobezky-ceskyraj.cz/dolanky

Body zájmu

Tipy na trasy