Koloběžky Český ráj, Besedice

Koloběžky Český ráj, Besedice

Většina lidí si spojuje koloběžky pouze s dětskými radovánkami a nepovažuje koloběžky za sport. To je však velký omyl. V západním světě bylo kouzlo moderních koloběžek již objeveno a koloběžky jsou tam považovány za plnohodnotný sport a tento trend se pomalu dostává i k nám. Především velice zdravý pohyb. Jednou z velkých předností jízdy na koloběžce je posílení a uvolnění zádového svalstva. Na rozdíl od jízdy na kole, kdy většinou záda trpí, technicky správný pohyb na koloběžce záda uvolní a navíc posilní. Naši instruktoři vám vše ochotně vysvětlí přímo na místě.

Stanoviště se nachází u občerstvení na parkovišti v Besedicích. Je vybaveno řadou koloběžek pro děti i dospělé. V případě, že koloběžky jsou v terénu, co nejrychleji přivezeme další. U stanovistě funguje parádní občerstvení, kde se můžete skvěle občerstvit.

Odtud můžete zahájit rychlý sjezd kolem Suchých skal na Malou Skálu a nebo delší výlet kolem hradu Zbirohy zpět na Malou Skálu.

Plánujete-li tento výlet pro větší skupinu, doporučujeme předchozí rezervaci na tel: 773 233 550 nebo použijte náš rezervační formulář.

Kontakt
+420 773 233 550
kolobezky-ceskyraj@email.cz

https://www.kolobezky-ceskyraj.cz/besedice

Body zájmu

Tipy na trasy