Koloběžky Český ráj, Vyskeř

Koloběžky Český ráj, Vyskeř

Většina lidí si spojuje koloběžky pouze s dětskými radovánkami a nepovažuje koloběžky za sport. To je však velký omyl. V západním světě bylo kouzlo moderních koloběžek již objeveno a koloběžky jsou tam považovány za plnohodnotný sport a tento trend se pomalu dostává i k nám. Především velice zdravý pohyb. Jednou z velkých předností jízdy na koloběžce je posílení a uvolnění zádového svalstva. Na rozdíl od jízdy na kole, kdy většinou záda trpí, technicky správný pohyb na koloběžce záda uvolní a navíc posilní. Naši instruktoři vám vše ochotně vysvětlí přímo na místě.

Spolupracujeme s Penzionem na Vyskeři a připravili jsme pro vás nové stanoviště, odkud se nabízí možnosti mnoha zajímavých výletů.

Navštívit můžete hrad Kost, údolí Plakánek nebo romantickou vesničku Vesec u Sobotky. Dalším zajímavým výletem může být návštěva hradu Hrubá Skála, odkud se můžete vydat po Zlaté stezce Českého ráje na hrad Valdštejn nebo do motomuzea v Borku pod Troskami. Z Vyskeře vás navíc může cesta zavést až k Troskám – dominantě Českého ráje a symbolu naší půjčovny.

A co třeba přejezd celého Českého ráje z Vyskeře až na Malou Skálu? Ochotný personál Penzionu Vyskeř Vám rád s výběrem trasy poradí.

Na tomto stanovišti půjčujeme koloběžky pouze po předchozí rezervaci.

Kontakt
+420 773 233 550
kolobezky-ceskyraj@email.cz

https://www.kolobezky-ceskyraj.cz/vysker

Body zájmu

Tipy na trasy