Restaurace a hotel Stadion, Dačice

Restaurace a hotel Stadion, Dačice
Restaurace a hotel Stadion se nachází v menším městě Dačice, které je ideálním turistickým cílem nejenom kvůli svým památkám, ale i památkám v blízkém okolí . Centrum města se nachází přibližně půl kilometru od budovy restaurace. V blízkosti se rovněž nachází vlakové nádraží, které zajišťuje přímé spojení vlakem do Slavonic nebo do Telče, což z hotelu dělá ideálně umístěné ubytování pro letní dovolenou.

Při přípravě pokrmů v naší restauraci dbáme na kvalitu surovin a při jejich výběru je pro nás rozhodující právě jejich kvalita. Naše restaurace nabízí nejen celodenní provoz, ale i rozvoz závodního stravování v praconích dnech v Dačicích a okolí.

Ubytování v našem hotelu dokáže uspokojit nejen náročnou klientelu, pro kterou jsou připraveny nově zrekonstruované pokoje, ale je zde k dispozici ubytování i pro méně náročnější klienty.

Zároveň nabízíme i možnost konání různých společenských akcí, jako jsou svatby, rodinné oslavy nebo školení. Pro tyto akce máme k dispozici speciální prostory, které jsou oddělené od restaurace a hotelu včetně vlastního sociálního zařízení.

Otevírací doba:
Po-Čt  10:00 - 22:00
Pá-So  10:00 - 23:00
Ne  10:00 - 20:00

Kontakt
Restaurace a hotel Stadion
Třída 9. května 1, 380 01 Dačice

Restaurace: 384 420 091
Hotel: 720 955 525

Restaurace: stadion.dacice@email.cz
Hotel: stadion.hotel@email.cz

https://www.stadiondacice.cz/