Švejk restaurant, Hranice

Švejk restaurant, Hranice
Švejk restaurant je ryze český řetězec, jehož charakteristika se odráží v několika hlavních rysech, které spojují provozovny po celé republice.

V každé restauraci najdete originální dobové doplňky, které byly součástí prvorepublikových hostinců. Základem naší filozofie je prezentace toho nejlepšího z Čech. U nás v restauraci najdete s jistotou tradiční plzeňský ležák ale i další druhy piv z portfolia Plzeňských pivovarů a.s. Všechny naše restaurace dbají na kvalitu čepovaného tankového i sudového piva a jsou držiteli certifikací nejvyšší kvality piva.

Neopomenutelná je i moderní česká kuchyně, která reprezentuje klasiku v podání nejmodernějších technologií vaření doplněná o sezónní tématické gastronomické seriály, jako jsou zvěřinové, vepřové či hovězí hody nebo třeba Svatomartinská husička. Celkový gastronomický zážitek je podpořen českým porcelánem, příbory i sklem předních českých značek.

Atmosféru restaurace vytváří klasická česká lidová hudba s dobovým oblečením personálu. Výčepní nosí „švejkovskou čepici", bílou košili, šedé kalhoty a kšandy. Servírky mají červenou sukni a bílou halenku. Mezi hlavní atributy patří právě originální stylový interiér s dobovými prvky.

Otevřeno
denně 10:30 - 22:30

Kontakt
Hromůvka 1544
753 01  Hranice I-Město

E-mail: restaurace.hromuvka@hranicko.cz
Telefon: +420 581 602 746

http://www.svejk.cz/cs/home/