Hotel Střelnice, Teplice nad Metují

Hotel Střelnice, Teplice nad Metují
Hotel Střelnice se nachází v atraktivním regionu chráněné krajinné oblasti Broumovsko, pouhé 2km od skalního městečka Teplicko-adršpašské skály, v centru města Teplice nad Metují. Je přímo lemován řekou Metuje.

Tato lokalita nabízí široké možnosti sportovního, rekreačního i kulturního vyžití. V blízkém okolí se nachází celá řada významných památek, pěší, cyklo i běžkařské trasy a v neposlední řadě nádherná nezaměnitelná příroda.

Hlavní budova
Je koncipována v moderním stylu a zařízena moderním nábytkem. Pokoje se nachází v budově restaurace a společenského sálu v druhém podlaží. Ubytování se skládá ze tří dvoupokojových apartmánů s přistýlkou a jednoho dvoulůžkového pokoje s přistýlkou.

V každém apartmánu najdete „obýváček“, kde je umístěna rozkládací pohovka – přistýlka, psací stůl a úložné prostory. Ve druhé části „ložnici“ je umístěna komfortní dvoulůžková postel, úložný prostor a televize. Součástí každého apartmánu je koupelna, kde nejdete sprchový kout a toaletu.

Apartmány jsou určeny především k dlouhodobějším pobytům nebo k pobytům vícečlenných rodin.

Celková kapacita hlavní budovy je 16 osob.

Zahradní budova
Ubytování je situováno ve dvoupodlažní budově, která je zařízena ve stylu antik a je dostupná samostatným schodištěm ze zahrady hotelu.V budově je 9 převážně dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán s možností přistýlek. Celé druhé patro, které je složeno ze tří pokojů, se dá pronajmout jako celek s venkovní terasou a s výhledem na okolí.

V penzionu je také umístěn pokoj pro tělesně postižené s bez bariérovým přístupem jak do pokoje, tak do koupelny.

Celková kapacita zahradní budovy je 26 osob.

Kontakt
Zámecká 34, 549 57 Teplice nad Metují

+420 724 156 156
rezervace@hotelstrelnice.cz

http://www.hotelstrelnice.cz/