Restaurace Gustissimo, Opava

Restaurace Gustissimo, Opava
Jsme italská prodejna v centru malebného města Opavy, která kromě prodeje potravin, káv či vín nabízí také možnost vychutnat si pokrmy připravované našimi kuchaři přímo z nabízených italských produktů.

Našim původním cílem bylo přinést do Opavy pravého ducha Itálie, který by ohromil nejen nadšence této krásné země. Abychom přesvědčili zákazníky o tom, že na přípravu skvělých italských pokrmů je zapotřebí také surovin vyráběných v této zemi, začali jsme nabízet jako denní menu vždy jeden určitý druh těstovin. Veškeré pokrmy naši kuchaři připravují z nabízených produktů, které si zákazníci mohou u nás přímo ihned zakoupit.

V současné době jsme vzhledem k rostoucímu zájmu našich zákazníků rozšířili kuchyni o pizza pec, díky které dokážeme vykouzlit lahodnou pravou italskou pizzu. Zákazníci si u nás také mohou posedět s přáteli u sklenky vína nebo šálku kávy, ochutnat italské sýry a salámy nebo si od nás odnést zakoupené produkty přímo do svých domovů.

Naší vizí do budoucna je nabízet velmi široký sortiment kvalitních italských potravin, které by uspokojily přání a potřeby našich stávajících i potencionálních zákazníků nejen z okolí Opavy. Také máme v plánu poskytovat všem milovníkům italské kuchyně kurzy vaření, které by probíhaly přímo v našich prostorách Gustissima. Pravidelně pořádáme degustace a prezentace italských, rakouských a moravských vín, která naleznete v nabídce naší vinotéky.

Otevřeno
po - pá 10 - 18

Kontakt
Gustissimo Opava
Rybí trh 16
746 01 Opava
 
Objednávky + infolinka:
tel.: +420 605 138 898

e-mail: gustissimo@seznam.cz

http://www.gustissimo.cz/