Restaurace Beef & Beer, Uherské Hradiště

Beef & Beer - steaková restaurace, Uherské Hradiště
Navazujeme tak na více než 8 letou tradici našich, troufneme si tvrdit, úspěšných pražských restaurací. V kuchyni kraluje tým profesionálů pod taktovkou šéfkuchaře Milana Benoviče.

Naší kuchyni vévodí steaky z masa té nejvyšší kvality připravované za pomoci speciální technologie přípravy masa na lávových kamenech. Můžete ochutnat steak z hovězí svíčkové plemene Charolais, hovězího flapu ze Severní Ameriky, hovězího flanku z Austrálie či hovězí Rib eye z Jižní Ameriky. Další specialitou je telecí maso, které pochází z EKO farmy v podhůří Jeseníků, kde krávy chovají pro naše restaurace. Toto maso zraje 20 - 25 dní při 2 - 4 stupních C ve vakuu.

Nechybí ani pravé americké bistro v podání báječných hovězích burgerů či pečených hovězích žeber. Vybíráme ty nejlepší suroviny a hlavně dbáme na čerstvost veškerých potravin.

Podáváme domácí dezerty z naší cukrárny. Pokrmy doplňuje vyhlášené točené dalešické pivo a další pivní speciály, široká nabídka vín z celého světa, které vám spolehlivě doporučí náš personál a nebo naše jedinečné domácí limonády, které doporučujeme, vzhledem ke svému složení, také dětem.

Vždy děláme maximum pro to, aby každá vaše návštěva v Beef & Beer byla jedinečná a nezapomenutelná…

OTEVŘENO KAŽDÝ DEN
Po-Čt: 11.00 - 23.00
Pátek: 11.00 - 24.00
Sobota: 12.00 - 24.00
Neděle: 12.00 - 22.00

Kontakt
BEEF & BEER
Stojanova 1335
686 01 Uherské Hradiště

+420 576 514 028
info@beefandbeer.cz

http://www.beefandbeer.cz/