Hotel Opat, Kutná Hora

Hotel Opat, Kutná Hora
Nabízíme ubytování v 15 stylově zařízených pokojích a apartmánech v jednom z nejstarších kutnohorských patricijských domů.
Hotel se nachází přímo v historickém centru města Kutná Hora. Máte tak na dosah jedinečné historické památky zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO. Hotel Opat Kutná Hora je tak ideálním místem pro romantické pobyty.

Součástí hotelu je hotelový bar se širokým sortimentem nápojů včetně piva Opat z partnerského Broumovského pivovaru. V běžném provozu nabízíme sortiment malých jídel, ale rádi pro vás uspořádáme společenskou akci - různá pracovní či rodinné setkání, svatbu, firemní akce - školení, team-building. Vše dle vašich požadavků, menu sestavíme na přání, základní výběr najdete v oddíle restaurace, ostatní služby a technické vybavení po dohodě. Společenská část baru ma kapacitu 45 míst a další samostatný salonek 20.

Snídani servírujeme formou buffetu, ale rádi ji připravíme až k vám na pokoj.
Únavu z procházek po historickém městě pomohou zahnat naše masérky třeba relaxační masáží - objednávejte na recepci hotelu, nabídka v oddíle RELAX OAZA.
V letních měsících jistě oceníte venkovní terasu. Celoročně polopenzi či jiné stravování zajistíme rádi v restauraci Vily U Varhanáře, v našem druhém provozu nedaleko, kde nabízíme českou i mezinárodní kuchyni, v letním období velkou terasu a gril.

Parkování je možné přímo v areálu samotného hotelu zdarma.

Kontakt
Husova 138/28
284 01 Kutná Hora

info@hotelopat.cz
+420 327 536 900

http://www.hotelopat.cz/cz/#