Hotel Zlatá Stoupa, Kutná Hora

Hotel Zlatá Stoupa, Kutná Hora
Hotel Zlatá Stoupa se nachází nedaleko historického centra Kutné Hory, vzdálený přibližně 70 km od Prahy.

Kutná Hora je proslulá mnoha historickými památkami, z nichž za zmínku stojí Chrám svaté Barbory, Kostnice, Vlašský dvůr, Kamenný dům a další. Jeden den Vám na prohlídku určitě stačit nebude.

Hotel Zlatá Stoupa byl otevřen roku 1998 a stále patří k nejvyhledávanějším hotelům v Kutné Hoře. V hlavní budově je 28 pokojů a ve vedlejší budově 12 pokojů.

Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a celková kapacita je 90 lůžek. Každý pokoj má sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, bezplatné internetové připojení (WIFI), minibar a trezor. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Pro hosty jsou k dispozici poštovní, kopírovací, sekretářské služby a prodej drobných upomínkových předmětů. Recepce je v provozu 24 hodin denně. Hotel má též vlastní uzamykatelné parkoviště za jednorázový poplatek. Parkování pro autobusy je zdarma. Klimatizovaná hotelová restaurace má k dispozici 50 míst, internetové WiFi připojení. Hostům nabízí českou i zahraniční kuchyni příjemné prostředí a výběr značkových vín.

Nabízíme možnost uspořádání různých společenských a firemních akcí, svatebních hostin, rodinných oslav. V horních prostorách hlavní budovy je možné uspořádat školení a semináře. Zde se nachází seminární místnost pro 35-40 osob (záleží na uspořádání), klimatizace, připojení k internetu, možnost zapůjčení dataprojektoru, flipchartu. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Kontakt
Hotel Zlatá Stoupa
Tylova 426, 284 01 Kutná Hora

tel: +420 327 511 540
email: info@zlatastoupa.cz

http://www.zlatastoupa.cz/