Restaurace Divá Bára, Jičín

Restaurace Divá Bára, Jičín
Divou báru najdete na nároží husovy ulice v centru jičína přímo proti valdické bráně.
milovníky české kuchyně uctíme domácí svíčkovou, či pečenou kachýnkou. naší specialitou jsou steaky na lávovém grilu z argentinského hovězího. z našich cest po světě jsme se inspirovali mexickými fajitas, či americkými burgery. ve všední dny nabízíme denní menu s polévkou.

Interiér divé báry je originální koláží starých cihel, ošlapaných prken, železných plátů a všech možných šroubů a šroubků. obyčejné věci, ale když je poskládáte s trochou fantazie, působí moc příjemně a útulně. v restauraci je 60 míst a dalších 70 nabízí letní zahrádka s dětským koutkem ve dvoře starého domu.

Jelikož chceme, aby zážitek z dobrého jídla byl kompletní a myslíme také na rodiny s dětmi, rozhodli jsme se prohlásit divou báru za nekuřáckou restauraci. od počátku dbáme na kvalitu připravovaných jídel, ale i kávy a v neposlední řadě piva. v létě 2011 jsme po náročné rekonstrukci do sklepních prostor umístili zachlazený box a pyšníme se tankovou nepasterovanou plzní, která se ihned stala vyhlášenou v jičíně a širokém okolí. pískovcový sklep je pro milovníky zlatého moku přístupný, provádíme exkurze s odborným výkladem a ochutnávkou plzeňského piva přímo z tanku.

divá bára uvaří vaši ranní kávu, lehký oběd, či luxusní večeři. uhasí žízeň po sportovním výkonu, či zabaví vaše ratolesti u obřího akvária.

...těšíme se na vás, přijďte posedět.

Kontakt
Husova 39
506 01  Jičín

rezervace: 493 524 887
restaurace@divabara.cz

http://www.divabara.cz/index.php

Body zájmu

Tipy na trasy