Hostinec Formanka, Opava

Hostinec Formanka, Opava
Hostinec Formanka v Opavě - Jaktaři má dlouholetou tradici, jeho historie sahá až do 19. století, kdy fungoval jako zájezdní hostinec. Již téměr sto čtyřicet let je Hostinec Formanka místo, kde panuje tradiční moravská pohostinnost.

Restaurace Hostince Formanka nabízí možnost celodenního stravování, nejen pro hosty pensionu, ale pro všechny, kteří mají rádi poctivou domácí kuchyni. Naše nabídka potěší především milovníky tradiční české klasiky, na své si ale rovněž přijdou milovníci lehkého stravování, vegetariáni či milovníci pizzy.

Hostinec s kapacitou pro 45 osob je doplněn nekuřáckým salonkem s televizorem s hudebními a sportovními kanály. Salonek můžete využít ke konání rodinných oslav nebo firemních akcí. Kapacita salonku je 20 osob.

Pro větší rodinné a firemní akce je Vám k dispozici nekuřácký sál, jehož kapacita je pro rodinné oslavy až 60 osob, v případě konání např. seminářů až 80 osob.

V letních měsících mohou hosté Hostince Formanka využít zastřešené terasy a letní zahrádky, která doslova láká k příjemnému posezení s přáteli. Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště a pískoviště, které je hned vedle letní zahrádky, takže děti budete mít stále na dohled.

Kontakt
Přemyslovců 1
747 07 Opava-Jaktař

Tel.: +420 553 714 867
Mobil: +420 734 498 517
E-mail: hostinecformanka@seznam.cz

http://www.pension-formanka.cz/www/cz/hostinec/