Restaurace U Tří Jabloní, Opava

Restaurace U Tří Jabloní, Opava
Rodinnou restauraci U Tří jabloní jsme otevřeli v září 2007 a od této doby jsme ušli dlouhou cestu k té správné vizi. Začali jsme smaženým sýrem a oblohou přes půl talíře až k slezské kuchyni s důrazem na regionální a čerstvé suroviny. To, že jdeme tím správným směrem potvrdilo i první místo v soutěži TÝDEN SLEZSKÉ KUCHYNĚ. Získali jsme regionální značku Opavské Slezsko - regionální služba . Jsme jediná certifikovaná restaurace v Opavě.

Hledali jsme  možnost jak Vám splnit Vaše přání, uspokojit Vaše chuťové buňky na maximum a zároveň nezamražovat potraviny a podávat Vám vždy čerstvé pokrmy  a řešení bylo na světě - nabízíme Vám každý den denní menu, které v ten den s láskou uvaříme s ohledem na sezónnost a originalitu. A abychom Vám mohli splnit všechny Vaše přání jídlo Vám objedná přímo naše šéfkuchařka u Vašeho stolu a  nebo Vám připraví pokrm na míru. Kdo jiný o jídle může mluvit, nežli sám kuchař.

Každý den si u nás můžete vybrat z nabídky čerstvých ryb, Burgerů, slezské kuchyně, salátů, pokrmy bez lepku, dětského menu a dezertů  - vše si pečeme sami.

Kontakt
Restaurace U TŘÍ JABLONÍ - Sadová 46, 746 01 Opava

Tel.: 605 327 571
E-mail: utrijabloni@seznam.cz

http://www.utrijabloni.cz/index.php