Penzion Na Výsluní, Železný Brod

Penzion Na Výsluní, Železný Brod
Ubytování rekreační dům Chlístov Železný Brod: Nový samostatný dům se nachází na rozhraní Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš. Má překrásný výhled  na Český ráj, Jizerské a Lužické hory.

Rekreační dům Na Výsluní leží v osadě Těpeře - Chlístov, která je vzdálena 2 km od Železného Brodu, 8 km od Jablonce nad Nisou, 10 km od Turnova a 15 km od Harrachova.

Penzion Na Výsluní Chlístov popis ubytování:
Ubytovací kapacita penzionu Na Výsluní je 10 až 12 lůžek ve 2 samostatných  apartmánech, každý má svou koupelnu a sprchu. Kuchyně jsou vybavené elektrickým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Každý apartmán má svůj velký balkón se zahradním nábytkem. Tři třílůžkové ložnice, jedna jednolůžková. Společná obývací hala (35 m2) je vybavena TV se SAT a rádiem.

Rekreační dům Na Výsluní Chlístov služby:
Vytápění penzionu Na výsluní je zajištěno elektrickým ústředním topením, ohřev vody elektrickými bojlery. K posezení slouží velká zahrada oplocená živým plotem a s velkým zahradním krbem. Druhá zahrada je oplocená - na požádání majitel dodá klíče - možnost běhání psa a pod.

Nutné vlastní povlečení nebo za poplatek je k zapůjčení. Cena ubytování je navršená o spotřebu elektriky a vody - dle měřiču. Upřednostňují se týdenní pobyty, nejméně však 3 denní. Autoparkoviště před penzionem Na Výsluní v Chlístově pro 6-7 aut zdarma, úschova kol zdarma.

Na Výsluní ubytování Chlístov Železný Brod aktivity v okolí:
V blízkosti penzionu Na Výsluní jsou 2 velká hřiště 150 m. Jízda na koni: pod hradem Frýdštejn nebo Rýnovice - Jablonec nad Nisou. Ke koupání, rybaření a vodním sportům slouží řeka Jizera (3 km), přírodní jezero v lomu v lese 0,5 km (fotogalerie č. 6), koupaliště v Železném Brodě (3 km), přehrada v Jablonci nad Nisou (10 km). Okolí nabízí výborné podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku do Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš. V zimním období výborné běžecké terény, sjezd se třemi lyžařskými vleky vzdálené od 3 do 10km.

Kontakt
Penzion Na Výsluní
Chlístov 52
Železný Brod 46822

http://www.penzion-na-vysluni-zelezny-brod.az-ubytovani.net/rezervace.htm