ZA POKLADY BROUMOVSKA

Název:
ZA POKLADY BROUMOVSKA

Místo konání:
V KOSTELÍCH BROUMOVSKA

Datum konání:
1.5.2019 – 31.8.2019

Popis akce:
V kraji pískovcových skal a barokních památek. V místech, kde se divokost pískovcových roklí a průsmyků potkává s kultivovanou krajinou po staletí ovlivňovanou působením benediktinských mnichů. Broumovsko vybízí k zastavení, meditaci či zamyšlení. Okolní krajina má schopnost do Vás vstoupit a umocnit prožitek špičkové interpretace hudby,
umožní Vám zážitek, který jak věříme budete chtít opakovat. Nechte se unášet krásou hudby i Broumovska během deseti letních koncertů, objevte poklady krajiny i atmosféru tohoto silného místa. Přejeme Vám krásný zážitek.

Festival Za poklady Broumovska otevírá každé léto brány unikátní skupiny broumovských kostelů, které rozezní sobotními podvečerními koncerty renomovaných umělců z České republiky i ze zahraničí. Koncerty začínají vždy v 18 hodin a vstupné je dobrovolné. Výtěžek putuje na péči o architektonicky unikátní kostely, které se zrodily v autorské dílně slavných architektů Dientzenhoferů. Festival pořádá obecně prospěšná společnost Za poklady Broumovska ve spolupráci s Agenturou pro rozvoj Broumovska a Vzdělávacím a kulturním centrem Klášter Broumov.

https://www.zapoklady.cz/