Spa & Wellness - Hotel Imperial Karlovy Vary

Spa & Wellness centrum hotelu Imperial Karlovy Vary
Hotel Imperial je vybaven moderním Spa & Wellness centrem, které ho staví mezi nejlepší lázeňské hotely v České republice, což potvrzuje i řada prestižních ocenění. V hotelu poskytujeme přes 100 léčebných výkonů a procedur na celkové ploše 1.600 m2.

Doménou hotelu Imperial je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu Imperial je přiveden i pramen Vřídlo, který je schlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru. Najdete jej v horním patře hotelové haly. Vřídelní voda je u nás používána především k léčebným účelům, proto jí denně spotřebujeme v průměru 10.500 litrů, což odpovídá přibližně 21 % celkové denní spotřeby minerální vody v Karlových Varech. Dalšími přírodními zdroji, které používáme, jsou peloidy a léčivý plyn (oxid uhličitý).

Hosta u nás na každém kroku provází vysoce profesionální a lidsky laskavý přístup, který se významně podílí na vynikajících výsledcích komplexní lázeňské léčby. O chod Spa & Wellness centra se stará přes 50 zaměstnanců léčebného úseku, kteří jsou neustále proškolováni v nových metodikách. Všem našim hostům je k dispozici i 24 hodinová služba zdravotní sestry.

V hotelu Imperial mají hosté k dispozici také bazén o délce 15 m, šířce 8,5 m a hloubce 1,3 - 1,6 m. Součástí bazénu jsou také vodní atrakce, kterými jsou chrliče, vzduchové a masírovací trysky. Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu 28 °C. V bazénovém komplexu máte k dispozici také saunu a whirlpool.

Kontakt
Hotel Imperial
Libušina 1212/18
360 01 Karlovy Vary

Recepce: + 420 353 203 111
Fax.: + 420 353 203 115
E-mail: info@spa-hotel-imperial.cz

https://www.spa-hotel-imperial.cz/cz/