Penzion Ulrika, Loket

Pension Ulrika, Loket
Náš pension Vám může nabídnout příjemné ubytování s kapacitou 16 lůžek s možností přistýlky. Pro naše hosty máme k dispozici dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, sprchovým koutem a WC.  Po celém pensionu se také napojíte na Wi-Fi. V našem pensionu také nabízíme bohaté kontinenální snídaně.  Nás pension Vám také zajistí úschovnu kol.

Pension Ulrika Loket se pyšní také lukrativním umístěním v královském městě, které je rájem turistů. Dominantou je úchvatný hrad Loket v gotickém stylu, který se vypíná přímo nad řekou a městem. Ubytování v soukromí Loket vám tedy přinese nejen pohodlí a komfort, ale také příjemné zážitky a vzpomínky, protože budete mít blízko nejen na hrad, ale také k dalším atrakcím, které vás čekají díky ubytování v Lokti nad Ohří.

Penzion Loket je tak doslova rájem pro strávení volných chvil se svými blízkými. Jde nejen o levné ubytování Loket a okolí, ale také o místo, které vám nabízí spoustu možností pro turistiku, procházky a návštěvu historických památek. Ubytování Loket nad Ohří je plné příjemných překvapení a bude o vás postaráno doslova královsky jako by šlo přímo o hrad Loket ubytování.

Kontakt
Zámecká 19/1, Loket, 357 33

+420 602 127 543
info@pensionulrika.cz

http://www.pensionulrika.cz/cs/