Hotel Pacifik, Mariánské Lázně

Hotel Pacifik, Mariánské Lázně
Čtyřhvězdičkový tradiční wellness hotel v Mariánských Lázních.

Hosté, mají čtyřhvězdičkový balíček wellness pobyt se probudí v komfortu a stylu v jednom z 96 superior a superior plus pokojů a suit. Všechny pokoje mají televizi se satelitními kanály, WiFi internet, dokonce i když se odpoutají od všeho svého stresu! Ostatní zařízení; telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a župan poskytují vše pro příjemný pobyt v této prvotřídní wellness destinaci v České republice.

Tento wellness hotel má výhodu místního pramene, který poskytuje léčivé vody pro Therapy & Wellness Centre. Hosté relaxují v bazénu, dvou saunách a soláriu. Hosté mohou využít velkorysou nabídku  wellness: víc než deset různých wellness masáží, nebo novou sluneční terapii. Kvalifikovaní instruktoři vyučují Pilates, Thai Chi, nový Power Plate a Nordic Walking v nádherném lesnatém prostředí. Přímo v hotelu je minerální pramen.

Mariánské Lázně jsou známé pro své léčivé prameny. Studené minerální vody jsou účinné při léčebných wellness procedurách. Minerální vody jspu využívány pro pitnou kúru, rašelinové zábaly, balneoterapii a vodoléčbu. Grandhotel Pacifik je rovněž oblíbenou destinací pro starší generaci, nabízí jak wellness pro seniory, tak řadu terapií včetně   anti-ageing Gerovital Cure.

Kontakt
Mírové náměstí 84
35348 Mariánské Lázně

+420 354 651 300
pacifik@cz.ensanahotels.com

https://www.ensanahotels.com/cz/lazenske-hotely/destinace/ceska-republika/marianske-lazne