Chalupa Baba Jaga, Žacléř - Prkenný Důl

Chalupa Baba Jaga, Žacléř - Prkenný Důl
Jsem Baba Jaga a vítám Vás na stránkách mé chaloupky, která leží v nevýchodnější části Krkonoš v pohádkovém místě Prkenný Důl u Žacléře. Najdete mě přímo v centru lyžařského areálu. Určitě mě neváhejte navštívit. Jizbičky mám stylové, chaloupku útulnou, přijeďte pobejt !
Umístění a dostupnost objektu

Chalupa leží přímo v centru lyžařského areálu Prkenný Důl - Žacléř asi 10 km za Trutnovem. Autem máte možnost přijet až ke mně a vaše káry zaparkovat hned vedle chaloupky na našem parkovišti.

Letní aktivity
Jóó v létě to je klídek. Žádnej les Řáholec s poblázněným Rumcajzem. Pěkná pohoda a romantické procházky za teplých večerů. Pro ty aktivní neposedy mám připraveny pěkně náročné pěší tůry na hřebeny Rýchor a bikery pošlu zkoumat skvělé terény v okolí. Alespoň jim bude večer chutnat venkovní grilovačka. A pokud jste přijeli vlastním přibližovadlem, tak to jste to vůbec vyhráli. Je toho v okolí tolik k vidění, že to ani za 2 týdny nestihnete. Říká Vám přece něco třeba Sněžka, Adršpašské skály, Černá Hora, Stachelberg, Kuks, Babiččino údolí, Špindlerův Mlýn atd. Zajet můžete i do Polska, je to za humny, sama jsme tam už parkrát na koštěti doletěla - Karpacz, Jelenia Gora, Kowary - to jsou akvaparky, park miniatur, lanovka na Kopu, kostelík Wang, westernové městečko  a příroda méně známé strany Krkonoš.
A když se znavení vrátíte do chaloupky, můžete skočit u mlynáře Toma v Zeleném Mlýně do bazénu nebo si zaplatit saunu. 

Zimní aktivity
Jsem Baba Jaga a miluju zimu, lyže, prkno a taky dědu Mráze. Ale tajně, ha ha ha. Koště schovám do komory, sjezdovku mám přímo za komínem, takže když vytáhnu svoje prkýnka, dofrčím na nich "až do brlohu". Pro všechny milovníky zimních sportů nabízí umístění mé chaloupky v centru lyžařského areálu ideální místo pro zimní sporty - sjezdové, ale i běžecké. Je možné využít lyžařské školy i dětské školičky.. Vaše ski, snowbaoardy a jiná čertova prkýnka si můžete uložit do lyžárny, kde máte i elektrické sušáky na lyžáky.   

Celoroční aktivity
Firemní akce? Nebo jak tomu dnes všichni ti "študovaní manažeři"  říkají ??? Firemní akcičky, výjezdní zasedání, školení nebo něco jako teambuilding ??? Nebojte se páni ředitelé, já se o ten Váš " team" postarám. Moji slouhová Vám připraví rautíček jako z pohádkové hostiny, komůrky přpraví a jestli budete chtít trochu ty své ovečky unavit a stmelit do pořádně fungujícího týmu, jsou tady přece kolegové, kteří pro Vás uspořádají program přesně podle vašich představ.

Ubytování
Už se těším, až si Vás nastrkám do "jizbiček pod zámek". Pro Vaši pohodičku jsem si připravila 3 a 4 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj disponuje obývacím pokojem, podkrovní ložnicí, vlastní koupelnou a WC. Telku mám ve stylové společné místnosti, ale bez připojení na intenet se dnes již neobejde ani Baba Jaga a tak wi-fi je k dispozici v celé chalupě. Max kapacita je 22 osob + přistýlky, další lůžka na přání zajistíme. Snídaně a vykrmování je v případě zájmu a volných kapacit zajištěno v restauraci Zelený Mlýn, která je 50 m od mé chaloupky. S tamním mlynářem jsem dlouholetá kámoška a proto můžete v letních měsících u jeho chýše využívat dětské hřiště s trampolínou a takovou tu velkou káď, bazén se to nyní jmenuje - je to docela velký - 10 x 4 m. A jak jsem si všimla když jsem nad "Mlýnem" letěla, mají nad tím i plastovou boudu? Asi aby tý vodičce nebyla zima :-) To je dneska doba ..

Kontakt
Žacléř - Prkenný Důl 35

(+420) 603827575
info@baba-jaga.cz

https://www.baba-jaga.cz/